Odtajněno

Nová kniha: Politický septik a jiné podivuhodné historky

Přední a zadní obálka knihy Politický septik
ANOTACE  Název knihy: Politický septik a jiné podivuhodné historky, 133 stran Literární zařazení: Politická satira, klasická satira, humor, fotomontáže, kreslené vtipy  VAROVÁNÍ: Tato kniha rozhodně není vhodná pro většinu špičkových politiků, nejrůznější parlamentní a... (více)

Zemanovy Hovory z Lán k lidu: „Ku*va, ku*da, ho*no.“

V zájmu úspěšného jednání se prezident Zeman při návštěvě Číny převlékl za čínského filozofa a státníka Konfucia.
   Jiří Guth-Jarkovský by nejpíš utrpěl infarkt a T. G. Masaryk by pravděpodobně v ohromení spadl ze svého vyjížďkového koně. Moralistům a mravokárcům se podlamují kolena, učitelé etiky a spisovného jazyka padají do mdlob, estétové lapají po dechu. Prezident Miloš Zeman promluvil... (více)

Prezident Miloš Zeman přeje všem občanům, s výjimkou prašivých novinářů, šťastný nový rok

Hlavně žádné stresy!
Poté co prezident Miloš Zeman pohovořil jadrným jazykem k prostému lidu ze zámečku v Lánech a podrobně posluchačům rádia v přímém přenosu vysvětlil, jak vláda pokazila služební zákon, jak se správně lingvisticky překládá z angličtiny slovo Pussy a jaký slovníček používá Karel... (více)

Čeští astronomové učinili zlomový objev. Nalezli černou díru na naší planetě

První objevená černá díra na naší planetě - Senát České republiky.
Kosmologický svět je na nohou! Nejnovější objev českých astronomů je doslova revoluční, neboť se jim podařilo objevit černou díru přímo na naší planetě. Podle britského teoretického fyzika Stephena Hawkinga se jedná o největší vědecký počin od dob Alberta Einsteina, který s... (více)

Bývalý ministr zemědělství Jaroslav Palas se stal mistrem světa v dojení

Jaroslav Palas se na mistrovství světa v dojení postivě připravoval v rodném JZD.
    Česko se na světové scéně opět zcela zásadně zviditelnilo a to v oblasti, kterou by málokdo čekal. Jaroslav Palas, bývalý sociálnědemokratický ministr zemědělství, hejtman Moravskoslezského kraje a senátor za Bruntálsko, nečekaně zvítězil v mistrovství světa v dojení... (více)

Zaorálek v Číně: K čertu s Tibeťany, rozjedeme byznys

Aby potěšil čínské soudruhy a  přispěl k úspěšnému jednání, oblékl si Lubomír Zaorálek uniformu čínského diktátora Mao Ce-tunga.
  Český ministr zahraničí, sociální demokrat Lubomír Zaorálek, vyrazil do komunistické Číny posílit vzájemný dialog a prohloubit spolupráci ve všech ohledech, zejména pak v obchodu. A vše dopadlo náramně dobře. Stačilo jen prohlásit a podepsat, že Tibet je neoddělitelnou součástí... (více)

Inspirace Berlusconim. Pro politiky tajně vzniká alternativní trestní řád

Bývalý ministr obrany Martin Barták je obviněný z korupce v kauze Pandur. Pokud by byl odsouzen, mohla by jej v rámci alternativních trestů čekat veřejnoprospěšná práce v podobě kanálníka nebo čističe žump.
   V Česku se tajně připravuje speciální trestní řád určený pouze pro české politiky. Česká justice, která zásadně odmítá posílat české politiky do vězení, se inspirovala trestem uděleným pro Silvia Berlusconiho, jednoho z nejmocnějších mužů Itálie. Expremiér bude za... (více)

Putin: Po Krymu a Ukrajině bude následovat anexe Karlovarska!

Tuhle výzvu by si všichni Rusáci měli zapsat za uši.
Jako výbuch semtexu zapůsobila nejnovější informace prosáklá přímo z Kremlu. Podle přísně utajovaných plánů by po anexi Krymu a Ukrajiny mělo následovat Karlovarsko v České republice! Kvůli početné ruské menšině chce Putin, prahnoucí po znovuvybudování sovětské říše, tuto... (více)

Českou republiku čeká vyhazov z EU. „Děláte nám ostudu,“ říká Barroso

Domina řídila republiku bičíkem skrze svého otroka. Fotomontáž: aTeo
Šokující zpráva prosákla z  kuloárů Evropského parlamentu. Česká republika bude v nejbližší době vyloučena z Evropské unie. Podle nepotvrzených informací byly onou poslední kapkou skandály nejvyšších českých představitelů v poslední době spojené s pádem vlády.   O... (více)

Předchozí
 [1/3] 2 3