Putin: Po Krymu a Ukrajině bude následovat anexe Karlovarska!
Putin: Po Krymu a Ukrajině bude následovat anexe Karlovarska!

Jako výbuch semtexu zapůsobila nejnovější informace prosáklá přímo z Kremlu. Podle přísně utajovaných plánů by po anexi Krymu a Ukrajiny mělo následovat Karlovarsko v České republice! Kvůli početné ruské menšině chce Putin, prahnoucí po znovuvybudování sovětské říše, tuto enklávu vyrvat ze chřtánu NATO a EU a podobně jako Adolf Hitler v 30. letech v Sudetech ochránit své občany.

 Obyvatelé Karlových Varů jsou přitom z rozpínavosti zdejších ruských zbohatlíků už dlouho znechuceni. Rusáci se ve Varech roztahují jako švábi a dělají tady bordel jako doma ve svých zemljankách. Zdejší hotely slouží jako pračky špinavých peněz ruských gangů a divocí ruští investoři zvysoka kašlou na naše zákony,“ rozčiluje se místní občan Jaroslav Papuchálek. „Všechno je tu v ruštině a připadáme si¨tady, jako kdybychom žili někde v Kalinigradu. Nejraději bych všechny ty zbohatlé mužiky odtud i s jejich nafoukanými Báryšňami vykopal!“

 

 Rusové skutečně staví a bourají navzdory zákazu stavebního úřadu. Např. bývalý naftař Nikolaj Stěpanov z Tumeně si postavil za Karlovými Vary v Hájích, v chráněné krajinné oblasti, na 13hektarovém areálu bez povolení celou vesnici ruských dřevěnic a obehnal je kamennou zdí. Jednatel a většinový vlastník sokolovské polikliniky Lukman Lukmanov bez stavebního povolení zboural přízemí zdravotního zařízení s ordinacemi dětských lékařů a místo nich vybudoval bowling, fitness centrum, saunu, hernu a tělocvičnu pro bohaté klienty. Ruský podnikatel Sergej Schneider z Novosibirska zase přes zákaz stavebního úřadu zlikvidoval v KV historicky cenný dům z 18. století, aniž by mrknul okem. Místní politici a úředníci berou ruské úplatky, památkáři a ochránci přírody lomí rukama a občané zuří nad neschopností policie poradit si s ruskými gangstery.

V Kremlu vidí situaci ruských občanů ve Varech zcela odlišně. „Naši občané jsou na Karlovarsku utlačováni, terorizováni a jinak uzurpováni. Musí každodenně čelit útokům českých fašistů, nacionalistických skinheadů, agentů NATO a EU, amerických špiónů CIA, Benderovců, homosexuálů a dalších českých proevropských vyvrhelů a přisluhovačů Západu. Nastolíme na Karlovarsku nový pořádek!“ prohlásil Vladimír Putin a jako příklad uvedl Jegora Vasilijeviča Mordorova, vora v zakoně, na nějž byly vydány zatykače prakticky v celé Evropě a USA, a který v Česku za 19 vražd a zhruba miliardovou škodu skončil ve vězení. „A tento poctivý ruský podnikatel byl spolu s dalšími jeho kolegy na základě vykonstruovaného procesu českým soudem uvržen do vězení. Nakonec je na můj pokyn museli z vězení vykoupit naši oligarchové. Takové příkoří si přece nenecháme donekonečna líbit!“ hřímá Putin.

 Ministr zahraničí Ruska Sergej Viktorovič Lavrov už má vypracovaný i plán invaze, který je prakticky totožný s bratrskou pomocí v roce 1968. Hordy ruských okupantů by na místo dopravila i s těžkou technikou gigantická letadla Antonov An 225. „Musíme vyslat do Česka vojenský kontingent, který by naše občany ochránil. Nespolupracující a zrádné Čechy ale tentokrát už někam vysídlíme, nejlépe tradičně do destinace na Sibiři,“ říká Lavrov. „V první fázi obsadíme a vyčistíme Karlovarsko, ve druhé jeho širší okolí zahrnující i Prahu. Je třeba zajistit i ochranu pražských šlapek ruského původu a jejích pasáků.“

 Ruský nacionalista a poslanec Státní dumy Vladimir Volfovič Žirinovskij, proslulý zuřivec původem z Kazachstánu, to tradičně říká bez servítek. „Jaképak Karlovarsko, první obsadíme Ukrajinu, Bělorusko, Pobaltí, Finsko, Slovensko a pak celé to prozápadní Česko a nakonec celou EU!“ křičí Žirinovský a pěstmi kolem sebe mlátí nesouhlasící opoziční kolegy z Dumy, kterým by pro začátek stačilo jen obsazení Ukrajiny, Běloruska, Pobaltí a západu Česka.

 Politici, s výjimkou komunistů, jsou z planované ruské invaze zděšeni. KSČM tradičně chystanou anexi vítá. „Konečně zase budeme moci budovat spravedlivý komunistický řád a všechny naše odpůrce můžeme zase legálně pozavírat do lágrů a uranových dolů, případně rovnou popravit,“ říká např. poslankyně Marta Semelová, které hrozí za vychvalování komunistických zločinů v Česku kriminál. A připojují se i další její kolegové, kteří si za posledních 20 let výstavby kapitalismu stačili slušně nahrabat. Zestátňování majetku se tentokrát neobávají. „To už dnes není na pořadu dne, protože i ruští soudruzi poslanci si za ty roky dokázali pořádně nakrást a přece si nebudou navzájem zabavovat majetky,“ neobává se znárodnění další komunistický poslanec Vojtěch Filip.

Restart komunismu v Čechách samozřejmě vítám i já, jen doufám, že mi sovětští soudruzi nezabaví europoslanecký plat co mám v Bruselu, to by mě pěkně nasrali!“ obává se až po uši zadlužený europoslanec za KSČM Miroslav Randsdorf.

Anexi v souladu se svým přesvědčením schvaluje a podporuje i bývalý Klausův kancléř Petr Hájek. „Československo vždy nerozborně a hlavně historicky patřilo k Sovětskému svazu. Jedině bratři slované z Velké Rusi nás ochrání před rozpínajícím se pangermanismem, americkým imperialismem, zlovolnou Evropskou unií a zhoršujícím se světovým klimatem,“ tvrdí Hájek.

Přednosta psychiatrické léčebny v Bohnicích Arnošt Lupeník připomíná, že Hájek byl vždy psychopatický histriónký schizofrenik trpíci halucinacemi a bludy a už dávno měl být i s ostatními kolegy z Hradu internován. „Zjednodušeně a lidovcě řečeno, je to blb skutečně nevídaných rozměrů. A vzhledem k jeho bývalému postavení je to magor velmi nebezpečný,“ dodává Lupeník.

Se znovupřipojení západní části Česka k Rusku nadšeně souhlasí i další významný český pseudopravičák, kryptostalinista, nadšený obdivovatel Sovětského svazu a vášnivý milovník Vladimíra Putina Václav Klaus. „Mmmmm, konečně, ale opravdu konečně, se vymaníme z toho zhoubného vlivu EU a té prázdné a nevýznamné Ameriky, kam mě žádný prezident nikdy oficiálně nepozval,“ tetelí se Klaus a natěšeně dodává: „Mám už přislíbeno, že mě továryšť Vlá'da Vladimírovič Putin jmenuje zase prezidentem. A nebude k tomu potřebovat ani ty falešné a vyprázdněné demokratické volby...“