Českou republiku čeká vyhazov z EU. „Děláte nám ostudu,“ říká Barroso
Českou republiku čeká vyhazov z EU. „Děláte nám ostudu,“ říká Barroso

Šokující zpráva prosákla z  kuloárů Evropského parlamentu. Česká republika bude v nejbližší době vyloučena z Evropské unie. Podle nepotvrzených informací byly onou poslední kapkou skandály nejvyšších českých představitelů v poslední době spojené s pádem vlády.
   O vykopnutí Česka z evropského spolku se mezi nejvyššími představiteli EU šuškalo už za vlády Václava Klause, který se po celou dobu usilovně snažil sabotovat veškeré smlouvy a potměšile brzdil všechny sjednocující procesy. „Ta neuvěřitelně poťouchlá figura způsobila Česku větší škody než celá třicetiletá válka s nacistickou a sovětskou okupací dohromady,“ nešetří Klause předseda Evropské komise José Manuel Barroso.
   Důvodů pro vyloučení ČR je celá řada. Podle kritiků je Česko už tak nesmírně prohnilé, a to zejména v nejvyšších patrech politiky, že samotná korupce je považována za normální jev. Nejvyšší soud je napojený na politické kmotry a  neslýchaným způsobem zasahuje do verdiktů soudů nižších instancí, takže  přistižení  korupčníci z řad top politiků unikají trestu. Čeští prezidenti nerespektující ústavní pořádky, s premiérem manipuluje skrze sex úřednice, aférami obestření ministři a poslanci jsou permanentně policií vyslýcháni kvůli úplatkům.
   „Jde o typický a učebnicový příklad mafiánského kapitalismu, kde politická kultura poklesla za posledních 20 let na úroveň Barmy či Haiti,“ zdůvodňuje vyhazov z elitní společnosti předseda Barroso a dodává: „Jste brzdy EU, neplníte její kritéria a rozkrádáte peníze z unijních fondů. Vaší čelní představitelé tropí dlouhodobě celosvětovou ostudu nejen republice, ale především i celé Evropské unii!“
   Poslední kapkou po Klausových celosvětově známých excesech byla  milenecká aféra premiéra Petra  Nečase  spojená se zátahem na úřadě vlády, kdy policie pozatýkala vedle ředitelky Nečasova kabinetu Jany Nagyové i několik bývalých poslanců za ODS kvůli korupci a pár lampasáků z rozvědky za zneužívání svého postavení.
   S vyloučením Čechů z EU souhlasí i jinak zdrženlivý Vatikán. Papeže Františka rozlítily sexuální eskapády ženatého katolíka Nečase, který si za značné sumy ze státní kasy vydržoval na úřadě vlády finančně velice nákladnou milenku.
   „Exkomunikace je namístě. S vámi Čechy byly odpradávna jen problémy. Nejdřív reformátorští husité, pak protestantští evangelíci, posléze rudí komunisté a nakonec nevěřící ateisté. A tu nepatrnou menšinu katolíků reprezentuje sexem posedlý český premiér, který kvůli erotickým hrátkám se svou úřednicí zapudil manželku i čtyři děti,“ lamentuje papežský nuncius v České republice Mons. Giuseppe Lorenzo.
   S takovým hodnocením českých katolíků nesouhlasí emeritní arcibiskup pražský Miloslav Vlk. „Není se co divit, když ve Vatikánu znají z tisku a televize jen takové katolíky, jako je korupcí poznamenaný senátor a bývalý vicepremiér Jiří Čunek ochmatávající sektretářky, prohnaný vícenásobný exministr Miroslav Kalousek, jenž se bravurně dokáže vykroutit z jakéhokoliv průšvihu, a koženým bičíkem řízený Nečas!“  běduje arcibiskup.
   Jak je možné, že republiku prostřednictvím předsedy vlády řídila vyučená prodavačka a bývalá mzdová účetní strojíren v Chodově? Jak se mohlo stát, že chodila za premiéra vyjednávat na schůzky a rozhodovala dokonce i o tom, s kým se Nečas může či nemůže bavit?
   Psychologové mají jasno. Zamilovanému Nečasovi se změnil hodnotový žebříček jako když se převrátí přesýpací hodiny. Nagyová ovládala nezkušeného Nečase, jenž jako praktikující katolík poznal intimně pouze svojí ženu, přes své vyvinuté macaté tělo. „Jako zkušená domina jej převálcovala a sexuálními praktikami přinutila k absolutní oddanosti. Jde o klasický vztah domina - otrok,“ tvrdí sexuolog Timur Bašný a dodává, že něco podobného by se  žádnému ostřílenému proutníkovi, např. Berlusconimu, stát nemohlo.
   Podobně to vidí i  nonkomforní religionista Ivan Budka, který se neovladatelný chtíč předsedy ODS spojený s pálením mostů snaží vysvětlit  z jiného úhlu pohledu. „Na premiéra zacílil pravděpodobně samotný Amor. Jenže se minul a místo do srdce trefil Nečase šípem přímo do koulí.“
   Vymítač ďábla Josef Krobot má naproti tomu za to, že Nečas je pouze obětí čarování a magického působení čarodějnice Jany Nagyové. „Roztoužený expremiér je evidentně v tzv. erotickém rauši. Skrze modlitby vrchní ředitelky ke strašlivé succubě Lilith vstoupil do předsedy české vlády nějaký blíže nespecifikovaný sexuální démon, tzv. incubus. Ten se ovšem podle starých osvědčených inkvizitorských praktik z těla nejlépe vyhání  na hořící hranici,“ radí nekompromisně Krobot jak zbloudilou duši odpadlíka vrátit zpět do lůna církve.
   Odpadlictví a transformaci zbožného puritána na nevyřáděného erotomana by nasvědčovala i jedna z mála výpovědí, které domina ve vazbě učinila. „Když jsem toho jelimana poprvé přefikla přímo v jeho pracovně na stole, během aktu se křižoval a poté se asi hodinu a půl modlil,“ vypověděla exředitelka kabinetu, kterou v souvislosti s vyplácením jejích statisícových měsíčních odměn a šmírováním expremiérovy manželky Radky jinak bohužel postihl totální výpadek paměti. „Od toho okamžiku mi každou půlhodinku vypisoval naléhavé esemesky, kdy si zase budeme hrát na paní doktorku a nemocného studenta Péťu,“ sdělila Nagyová s tím, že její milenec už přestal chodit i do kostela.
   Českou republiku tak čeká přestup do méně náročného společenství, které by mělo českým poměrům více vyhovovat. Členství v  ABR (Association of Banana Republics - Společenství banánových republik) přinese i nesporné výhody. Barroso Čechy chlácholí: „V ABR budete v ekonomice jednoznačně jedničky a v korupci na pěkném průměru!“