V Rožnově se letos podruhé konají veřejné interpelace
V Rožnově se letos podruhé konají veřejné interpelace

Rožnov - Další pravidelné setkání vedení radnice s občany města se uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm ve středu 3. června od 16 hodin. Občané se mohou zeptat na jakékoliv podrobnosti z aktuálního zasedání zastupitelstva. A témata diskuse samozřejmě nemusí směřovat jen k projednávaným bodům z posledního zasedání tohoto nejvýznamnějšího orgánu města.
   Pravidelná setkání s občany vždy druhou středu po jednání zastupitelstva organizuje vedení radnice v Rožnově pod Radhoštěm již od roku 2016. „Obyvatelům tak nabízíme pravidelnou debatu mimo jiné i nad tématy, které probírali na svém posledním jednání zastupitelé. Veřejné interpelace se ale mohou týkat samozřejmě jakékoliv oblasti činnosti města a úřadu, probíhajících nebo připravovaných akcí a dalšího, co občany zajímá,“ uvedl místostarosta Rožnova Jan Kučera.
   Pro tento způsob komunikace s občany Rožnova jsou vyhrazeny druhé středy po zastupitelstvu, a to vždy od 16 hodin na hlavní budově MěÚ na Masarykově náměstí. Nejbližší veřejné interpelace se tedy uskuteční ve středu 3. června 2020 od 16 hodin v obřadní síni v přízemí hlavní budovy MěÚ Rožnov.
Mgr. Petra Graclíková, tisková mluvčí MěÚ Rožnov p. R.