Slovenský rusošváb emigroval do Ruska. Tam ho hned zavřeli
Slovenský rusošváb emigroval do Ruska. Tam ho hned zavřeli
Mazáka obdiv k Rusku již přešel...

Slovensko, Rusko – Slovák Ján Mazák (46) z Košic byl zarytým fanouškem ruského diktátora Putina a obdivovatelem celého ruského režimu. Ztotožnil se se zvířecí mentalitou Rusů natolik, že jim vyrazil na pomoc. Odejel do Estonska a přeplaval řeku Narvu, aby se dostal do „země zaslíbené“. Tam jej okamžitě zadržela ruská Federální služba bezpečnosti (FSB), uvrhla jej do žaláře a za ilegální překročení hranice mu hrozilo šest let za mřížemi.

Nakonec strávil v ruském kriminálu jen dva měsíce a po zaplacení pokuty v přepočtu 4 700 korun ho nakonec bolševici ze „zaslíbeného“ Ruska vykopli. Pobyt v ruské kobce však přinesl ovoce – jeho přihlouplý obdiv ke zločineckému Rusku je pryč a „přeléčený“ Mazák se prý nyní bude modlit za ukrajinské zajatce.

„Ti tam musí nehorázně trpět. Oni neukradli žvýkačky, ale jsou to úhlavní nepřátelé Rusů. Oni to ani nedělají úmyslně, ale jako kdyby měli barbarskou náturu. U nich je to normální, dělají to dokonce i svým vlastním, Rusům. A je jedno, zda je někdo obviněný, zadržený nebo podezřelý. Chovají se k vám jako ke zvěři,“ řekl docela výstižně Deníku N bývalý milovník ruské říše zla.

Ruské kreatury ho sice netýrali ani nemlátili jako jiné vězně, Mazák ale uvedl, že ho vystavovali určité formě psychického týrání. „To, co jsem tam přežil… Kdybych neměl tvrdé životní zkušenosti, nepřežil bych. Buď by mě to položilo psychicky, nebo zdravotně,“ uvedl dnes již bývalý obdivovatel Ruska a postěžoval si, že mu ruští mužici odpírali po dva měsíce kontakt s rodinou i toaletní papír. Ten je totiž pro Rusy vzácný a mnozí jej ani neznají. „Po celou dobu jsem byl ve stejném oblečení. Stačí, že jste zatčen bez obvinění, a už ztrácíte všechna práva. Občanská i lidská. To myslím doslova a nepřeháním. U nich vypadá vězení podstatně jinak než u nás. To nejsou věznice, ale lágry nebo gulagy.“

Košičan je jeden z nekonečné řady zabedněných evropských rusošvábů, kteří Putinovi a jeho vražedné kremelské sebrance skočili na špek. Navíc na Slovensku ruského diktátora podporuje velká část obyvatelstva – zhruba čtvrtina lidí.

Na příkladu naivního Mazáka se ukazuje, že fanatické prokremelské přisluhovače, které nepřesvědčí sebedůvěryhodnější logický argument, lze z jejich rusofilie vymanit nikoliv moudrým slovem nebo fackami, ale několikatýdenním pobytem v samotném Rusku.

Pomýlený Mazák jako hudebník a skladatel dokoce složil na počest Putina skladbu nazvanou Vůdci velkého ruského lidu. Nakonec ji před ruskými obhájci a policisty demonstrativně hodil do odpadkového koše. „Chtěl jsem tím ukázat, že od tohoto momentu si už nevážím ani Putina, ani jejich země. Putin moc dobře ví, co se v jeho zemi děje. Vždyť prakticky on to vše řídí a vede,“ dodal bývalý putinovec.

Slovák by tak nyní po nově nabytých zkušenostech mohl složit novou skladbu a nazvat ji např. „Prozření idiota“.Tu by pak mohl slavnostně věnovat všem proruským odrodilcům a mentálům, mezi něž patřil před nedávnem ještě i on.

evak