Rusové přivázali k mrtvé matce živé dítě a nastražili granát
Rusové přivázali k mrtvé matce živé dítě a nastražili granát
Reznikov foto: usnews.com

Ukrajina – Ruská zvěrstva páchaná na Ukrajině neznají hranic a blednou před nimi i ty nejhorší skutky páchané svého času jednotkami SS či bolševickými režimy v Kambodži apod. Ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov popsal ruské řádění v Černihivu, který Ukrajinci osvobodili vloni na jaře.

„Naši vojáci tam našli mrtvou ženu, ke které orkové (čili skřeti, hanlivý výraz pro Rusy) přilepili izolační páskou dítě. Bylo naživu, plakalo. Ukrajinský voják se k němu naklonil a odřízl pásku. V tu chvíli explodoval granát nastražený mezi matku a dítě,“ vylíčil Reznikov ruskou „léčku“, o které mu vyprávěl generál Viktor Nikoljuk, velitel vojáků osvobozující Černihiv. Generál mu také řekl, že je překvapen „z chování a taktiky Rusů“.

Tyto bestiální a zákeřné praktiky nejsou u Rusů žádnou novinkou, odjištěné granáty vkládají pod mrtvé ukrajinské vojáky neustále a líčí je při svých ústupech i do bytů civilistů. Ovšem nastražit granát k živému dítěti a přilepit je k mrtvé matce, to už je čiré „skřetí“ zlo.

O této ruské zrůdnosti ani ukrajinská média příliš neinformovala, protože jich je obrovské množstí, nicméně ministr ji vzpomněl v souvislosti s jistou liknovostí Západu s dodávkami některých zbraní, jako jsou např. dalekonosné rakety, tanky, letadla atd. Některé země včetně USA totiž stále argumentují naivní obavou, aby nebyl konflikt s Ruskem eskalován.

Jenže z pohledu Ukrajinců je válka s agresivními Rusy už eskalována na maximum, což snad nechápe jen evropské společenstvo primitivních rusošvábů. Další „eskalací současné eskalace“ by snad bylo už jen použití ruské jaderné zbraně. Jaké hrůzy musí ještě na Ukrajině nastat, aby se některé západní země už konečně probraly z mírového snu a začaly aktivně pomáhat v boji s ruskými vetřelci? Podobně se ptá i Reznikov: „Takže se ptám, jaká úroveň eskalace je ještě nutná?“

kec