Šarapatka: Z bolševika Ovčáčka se stal katolík
Šarapatka: Z bolševika Ovčáčka se stal katolík
Katolík Ovčáček v sanitce poté, co se se opil, nezaplatil taxi a tropil výtržnosti.

ČR – Že je Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček notorický lhář a přesvědčený komunista schopný úplně všeho je lidu dostatečně známo. Většina jej za to proklíná, jiným je pro smích a jen pro hrstku pomýlených je to seriózní člověk. Slušnému a jen trochu inteligentnímu člověku se z Ovčáčka musí zákonitě zvedat žaludek. Jedním z těch, kteří Ovčáčka pro jeho podlézavost a proradnost nemůžou ani cítit, je i bývalý Zemanův poradce Zdeněk Šarapatka. Ten jej kritizuje mj. i za to, že po konci Zemanova mandátu má tento uctívač masového vraha Putina získat práci na pražském arcibiskupství.

„Z bolševika katolík, který žije ve lži. Veřejně. I privátně. A z Hradu jde…(sic!) do služeb kléru: na pražské arcibiskupství. Ruka je prý v rukávu, bubnují církevní tamtamy. Zázraky pro blbé: ze lží je zásluha a z duhy svatozář. Duka to přikryje,“ napsal Šarapatka na Facebooku.

Šarapatka vyjmenoval všechny Ovčáčkovy špinavosti včetně klanění se Kremlu a hanění našich západních spojenců. „Nadával nám do sviní. S pátou kolonou Putina exhiboval u Koněva. Cídil sovětské pomníčky. Velebil Čínu. Kreml. Orbána. Trumpa. Urážel Bidena. A špičky Evropské unie. Ukrajinu. Tamní politiky, jež označil za ‚neandrtálce‘. Demokraty a liberály. Novináře i celé redakce. Adoroval Babiše, nácky a komunisty. Jiří Ovčáček, sediment malosti, co zblbnul z výšek. Hromádka mindráků, jež zakopla o funkci,“ vyjmenoval některé Ovčáčkovy hříchy.

„Roky, kdy pohrdal občany, jako by nebyly, máme zapomenout. Já ne! I tenhle hemoroid byl součástí zadnice Putina. Že nakonec otočil, lísá se ke Kristu a má být servisem v paláci církevních pupíků, je výsměch každému, kdo kleká před Bohem a věří v pokoru,“ dodal Šarapatka.

Kdyby Ovčáček svůj přemet od Stalina k Bohu myslel vážně a skutečně u něj nastalo vskutku zázračné prozření, musel by se nejprve všem pokorně omluvit za všechny křivárny, kterých se v posledních minimálně deseti letech dopustil.

Ovčáček se ke svému možnému budoucímu angažmá nevyjádřil a pražské arcibiskupství rovněž předstírá, že o ničem neví.

Když se po ruské invazi na Ukrajinu Zeman od Moskvy distancoval, udělal to přirozeně i jeho servilní patolízal Ovčáček. Ke všemu se ještě tento pokrytec „ujal“ i ukrajinské uprchlice s dítětem a pojal ji za ženu, aby nežil v hříchu (!). Přitom ještě před rokem by pro něj tato žena byla jen „ukronacistka“, kterou by bylo třeba v nějakém ruském koncentráku (nově filtrační tábory) převychovat, nejlépe prostřednictvím Rusy tolik oblíbeného znásilňování.

evak