Ruští sadisté mučili ukrajinské dívky a ženy elektřinou
Ruští sadisté mučili ukrajinské dívky a ženy elektřinou
Pro ruské válečné zločince existuje jen jeden trest.

Rusko, Ukrajina – Rusko a Ukrajina si před několika dny vyměnily 218 zajatců. Domů se tak mohlo konečně vrátit 108 žen, včetně těch, které padly do zajetí během obléhání mariupolských oceláren Azovstal.

Ukrajinské ženy následně popsaly hrůzy, které musely snášet od bolševických deviantů. „Mlátili nás kladivy, mučili nás elektrickým proudem, těm, které měly tetování, chtěli uříznout ruce,“ vylíčila jedna z nich.

„Mlátili holky, mučili je elektrickým proudem, mlátili je kladivy, to je to nejmenší. Dívky věšeli. O jídle vůbec nemluvím, protože bylo kyselé. Ani psům nedávali takové jídlo. Ty, které měly tetování… chtěli nám uříznout ruce, uříznout tetování, opařili nás vařící vodou jen proto, že existuješ, že jsi mariňák, že mluvíš ukrajinsky,“ popsala příslušnice ukrajinské námořní pěchoty, šestadvacetiletá Hanna O., která bránila Azovstal.

Zatímco na ni čekala doma rodina včetně malého dítěte, ruské bestie ji věznily šest měsíců a čtyři dny. Se svými příbuznými Hanna po celou dobu neměla možnost mluvit. Neví ani, kde je její manžel, který rovněž padl do zajetí, a zda vůbec žije.

„Rusové říkali, že nás nevymění, že budeme sedět až do konce ‚speciální operace‘ a pak možná budeme mít štěstí a půjdeme domů, nebo možná ne. Říkali, že v krajním případě nás prostě zastřelí jako psy. Říkali, že nás tady nikdo nepotřebuje, uráželi nás sprostými slovy a to bylo všechno,“ zmínila jednání ruských sadistů Hanna.

Nakonec okupanti ženy přivezli do města Simferopol na okupovaném Krymu jako praví barbaři – se svázanýma rukama a pytlem na hlavě.

Je zcela nezbytné, aby všichni tito ruští úchylní kriminálníci byli po válce dohledáni a i se svými veliteli postaveni před soud a potrestáni doživotními tresty.

evak