Rusové svými zločiny šokují svět. Trhají Ukrajincům zlaté zuby a pohřbívají je zaživa
Rusové svými zločiny šokují svět. Trhají Ukrajincům zlaté zuby a pohřbívají je zaživa
Krabice s vytrhanými zlatými zuby. foto: CNN Prima NEWS

Rusko, Ukrajina – Ruští vojáci se na Ukrajině chovají jako ti nejhorší SS-mani v Osvětimi. Nejnovější důkazy o jejich zvěrstvech ve vesnici Pisky-Radkivski šokovaly celý civilizovaný svět. Opět se ukazuje nutnost vyloučit Rusko ze všech světových organizací počínaje OSN, přerušit s ním veškerou komunikaci a zcela tento zaostalý barbarský stát izolovat od zbytku světa.

„Fotografie opravdu nelidských zločinů ruské armády na Ukrajině. Krabice s vytrhanými zlatými a stříbrnými zubními náhradami z úst ukrajinských občanů. Dělo se tak v mučírně ve vesnici Pisky-Radkivski,“ komentoval šokující zjištění generální štáb ukrajinských ozbrojených sil.

Štáb přirovnal zločiny ruských okupantů k nacistickým zločinům koncentračních a vyhlazovacích táborech a připomněl, že i SS-mani vězňům vytrhávali zlaté zubní korunky. Kyjev pro srovnání zveřejnil fotku z května roku 1945, kterou pořídila americká armáda po příchodu do koncentračního tábora Buchenwald.

Snímky plastové krabice plné zlatých či stříbrných zubních náhrad, jako jsou korunky a protézy, pořídil náčelník policejního vyšetřovacího oddělení pro Charkovskou oblast Serhij Bolvinov ve zmíněné obci Pisky-Radkivski, která se nachází nedaleko od Izjumu na okraji Charkovské oblasti.

V obci byly bohužel učiněny ještě i horší nálezy. Podle ukrajinského ministerstva obrany ruští vojáci pohřbívali své oběti zaživa, což je řadí mezi skutečné zrůdy. „Plynová maska, která byla nasazena na hlavě oběti. Ta byla pokryta doutnajícím hadrem a pohřbena zaživa,“ uvedlo ministerstvo, jenž chování ruské armády přirovnalo ke zločinům nacistů v Osvětimi. „Bylo hlášeno mučení, jako je pohřbení zaživa či vložení hořícího koberce do plynové masky,“ dodal poradce ukrajinského ministra vnitra Anton Geraščenko.

Svědectví o podobných zločinech ruské armády stále přibývá. Ukrajinci se nyní obávají, že podobných nálezů objeví na znovudobytém území více.

kec