Putin se mstí za most a vraždí výhradně civilisty
Putin se mstí za most a vraždí výhradně civilisty
"Strategický" cíl v centru Kyjeva. foto: AFPTV

Rusko – Putin a jeho zločinecká banda z Kremlu zuří. Ukrajinci si „dovolili“ poškodit jejich pýchu, Kerčský most spojující okupovaný Krym s pevninským Ruskem. Putin v odvetě spustil v pondělí těžké bombardování výhradně civilních cílů ve městech jako např. Kyjev, Kryvyj Rih, Mykolajiv, Oděsa, Záporoží atd. Rusové už se ani nesnaží lhát a útok záměrně spustili v dopolední špičce s cílem napáchat co největší škody na infrastruktuře a zabít co nejvíce obyvatel. V bombardování pokračovali i v noci na dnešek.

Ruští teroristé vyslali na města 84 raket a mnoho iránských dronů v celkové hodnotě přes půl miliardy dolarů. Ačkoliv se Ukrajincům podařilo sestřelit 56 raket, zbylé dopadly na vytyčené „strategické“ cíle – vzdělávací a zdravotnická zařízení, obytné budovy, školku, tělocvičnu nebo např. autosalon Škoda. Rusové prozatím stačili raketami zabít 19 lidí a další zhruba stovku poranit.

Civilizovanému světu se už ze zločinů Putinova Ruska zvedá žaludek a po pondělním raketovém útoku překvapivě ruský teroristický stát napomenula i Čína a znepokojena je i Indie, tradiční Putinovi spojenci.

Ruští barbaři pokračují v raketovém terorismu i dnes. Rakety dopadají od rána v Mykolajivské, Chmelnycké, Dněpropetrovské a Oděské oblasti, kde má protivzdušná obrana plné ruce práce.

evak