Ruský kněz chce Ukrajince upalovat
Ruský kněz chce Ukrajince upalovat
Ruští kněží lžou jak Putin píská.

Ukrajina, Rusko – Ruská říše zla chce zlikvidovat nejen ukrajinskou svobodu a nezávislost, ale i zdejší náboženství. Barbarstvím, primitivismem a nenávistí jsou nasáklí i ruští kněží.

„Ruské potírání náboženství je pravděpodobně další částí probíhajícího ruského tažení za kulturní genocidou a etnickými čistkami, které si klade za cíl zničit ideu nezávislého ukrajinského lidu a Pravoslavné církve Ukrajiny,“ píše se ve zprávě amerického Institutu pro studium války (ISW).

Ruskou pravoslavnou církev Moskevského patriarchátu zcela ovládá bolševický Kreml a ruské úřady na území Ukrajiny ve jejím jménu páchají nesčetné zločiny. Ruští okupanti zavraždili nebo uvěznili nejméně 29 kněží, vykradli, znesvětili či zničili 13 náboženských míst a dalších minimálně 26 uzavřeli nebo násilím přeměnili k obrazu Moskevského patriarchátu.

Podle ISW spáchali Rusové od počátku okupace na území Ukrajiny nejméně 76 případů náboženské perzekuce. Podle zprávy ISW jde o cílenou akcí systematického vykořeňování „nežádoucích“ náboženských organizací na Ukrajině a zavádění Moskevského patriarchátu.

K ruským vrahům z řad vojáků a politiků se bohužel řadí i ruští kněží. Nestačí, že nejvyšší představitel Ruské pravoslavné církve patriarcha Kirill, Putinův poskok, udavač a dlouholetý spolupracovník KGB, světil ruské zbraně určené pro zabíjení ukrajinských civilistů.

Nyní se v ruské TV zjevil další zrůdný ruský pop a rovnou volal po „upalování Ukrajinců jako pohanů“, nejlépe ruskými termobarickými zbraněmi TOS-1. „Musí to být spáleno na uhel. Že to není křesťanské? Je to naprosto křesťanské. Tito lidé se staví do pozice pohanů a jako s takovými s nimi musí být naloženo. Nedostanou zacházení jako z Nového zákona, dostane se jim zacházení ze Starého zákona. Tomu jedinému porozumí. (…) Musí (Ukrajinci ) být zlikvidováni bez jakýchkoliv pochyb,“ upřesnil v televizním přenosu tento náboženský fanatik.

kec