Ruské stvůry řezají zajatcům hlavy zaživa
Ruské stvůry řezají zajatcům hlavy zaživa
foto: www.youtube.com

Rusko, Ukrajina, svět – Světem otřásla minulý týden dvě videa na sociálních sítích, na nichž Rusové uřezávají hlavy ukrajinským vojákům. Rusko se tak svými brutálními zločiny zařadilo po bok těch nejodpornějších islámských teroristů.

Rusové tím jen znovu potvrzují, že jsou zaostalí barbarští primitivové zamrzlí někde ve středověku. Jedno video natočili zločinci z Wagnerovy bandy u Bachmutu a na ruských sociálních sítích jej zveřejnili 8. dubna. Dva ukrajinští vojáci na něm mají uřezané hlavy i ruce. Na ruské sociální síti V Kontaktě se současně objevila i fotografie z Bachmutu, kde je uřezaná hlava nabodnutá na tyč před činžákem.

Jde o oblíbenou zábavu ruských žoldáckých zrůd. Už dříve se záběry hlav ukrajinských vojáků napíchaných na keřích objevily v Popasné v Luhanské oblasti, kde Wagnerovci působili loni na jaře a v létě.

Na druhém videu ruský voják zaživa odřezává ukrajinskému vojákovi hlavu. „Pokračuj v práci. Zlom mu páteř. Kurva, tys nikdy neodřezával hlavu?“ povzbuzují jej jeho úchylní soudruzi a podivují se, že je v řezání hlav nezkušený. Ruský retard pak oddělenou hlavu ukazuje na kameru a říká, že by se měla poslat ukrajinskému veliteli.

Podle amerického Institutu pro studium války je podobných případů mnohem více.

Poradce ukrajinského prezidenta Andrij Jermak reagoval s tím, že za všechno budou viníci pohnáni k odpovědnosti. Ukrajinské úřady pracují na ztotožnění obětí.

Rusové tradičně videa zpochybnili, podobně jako evropští rusošvábové a další podobní kolaborantští omezenci, kteří videa považují za falešná s tím, že jde o herce, podobně jako v Buči a jinde.

Jenže brutalita Rusů včetně řezání hlav neodmyslitelně patří k ruské kultuře, mluví se o ní dokonce běžně v ruské veřejnoprávní televizi a kremelští propagandisté a politici k takovým zvěrstvům své vojáky přímo navádějí.

Např. zákonodárce Alexej Žuravljov v diskusi v ruské státní televizi přesně před rokem uvedl, že denacifikaci je třeba provádět odstřelením či urváním hlavy.

Moderátorka TV pořadu Olga Skabejevová, bolševická fanatička, mu přizvukovala: „Denacifikace se obvykle provádí srážením hlav.“

kec