Ozzy Osbourne si postěžoval na své nemoci. Uvidíme ho ještě?
Ozzy Osbourne si postěžoval na své nemoci. Uvidíme ho ještě?
Ilustrační foto

Svět – Ozzy Osbourne, ikona světového heavy metalu a tvář nesmrtelných Black Sabbath, se již delší dobu potýká se zdravotními problémy. Všechny své koncerty zrušil a není známo, kdy a zda vůbec se na pódiu ještě někdy objeví. Po poslední operaci má totiž problém se i postavit a lékaři mu navíc objevili ještě i nádor.

„Opravdu mě to dostalo. Druhá operace dopadla drasticky špatně a prakticky mě zmrzačila. Našli mi nádor na jednom z obratlů, takže to museli také vybrat. Je to dost drsné a mám poškozenou rovnováhu,“ svěřil se Ozzy v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.

„Na začátku mé nemoci, když jsem přestal koncertovat, jsem byl otráven, naštvaný na doktory a na svět. Ale jak čas šel, prostě jsem si řekl: No, možná musím jen přijmout ten fakt. Nebudu tam sedět a dělat polovičatého Ozzyho hledajícího soucit. Jaký to má smysl?“ prozradil „Princ temnot“ a vysvětlil: „Nepůjdu tam na invalidním vozíku. Viděl jsem Phila Collinse vystupoval nedávno a má prakticky stejné problémy jako já. Vstává z invalidního vozíku! Ale to já bych nedokázal.“

Tak doufejme, že se Ozzy ze zdravotních potíží vyhrabe a začne znovu koncertovat a především nahrávat.

ev