„Měli jsme bombardovat Londýn, když se konal pohřeb královny,“ řekla ruská moderátorka v TV
„Měli jsme bombardovat Londýn, když se konal pohřeb královny,“ řekla ruská moderátorka v TV
Putinova rudá fúrie Skabajevová. foto: Rossija 1

Rusko – Ruské blábolení, vyhrožování a provokace už přesáhly myslitelné meze. U některých servilních jedinců, snažících se za každou cenu zalíbit se svému vůdci, je již těžké rozlišit, zda se u nich jedná o duševní poruchu či jen notorické patolízalství.

Mezi tyto tragické figury uctívající Putina patří bezesporu manželská moderátorská dvojice Skabajevová–Popov. Moderátorka ruského televizního kanálu Rossija 1 Olga Skabejevová kupř. přímo ve vysílání prohlásila, že Rusové měli během pohřbu britské královny Alžběty II. bombardovat Londýn atomovou zbraní. Zabili by tak jedním vrzem politické špičky západního světa. Že kremelské hlásné troubě Skabejevové evidentně „přeskočilo“ je zjevné, nicméně ji ani nezarazilo, že tam mimochodem byli i představitelé celého světa.

Na televizní „besedě“ byl vedle dalších ruských „expertů“ a politiků přitomen i poslanec strany Jednotné Rusko (Putinova strana) Andrej Guruljov, velký propagátor použití jaderné zbraně.

„Máme mnoho zajímavých cílů, kupříkladu Ramstein je pěkný, ale může počkat,“ zmínil zákonodárce leteckou základnu v Německu a pokračoval: „Proč bychom měli bombardovat Ukrajinu či Německo? Vždyť je tu Británie – kořen veškerého zla.“

Poté vysvětlil, proč by na Ukrajinu atomovky neházel a zareagoval tím současně na slova prezidenta USA Bidena, že by Rusko v takovém případě neslo následky. „Co ho přimělo si myslet, že bychom vyslali jadernou hlavici na Ukrajinu? Vždyť tam ještě budeme žít a bydlet,“ dodal Guruljov.

A proč Rusové pořád vyhrožují jaderným útokem celému světu?

Především je to výraz slabosti. Putinovi se vůbec nic nedaří, jeho původní dobyvatelské plány jsou v troskách, obyvatelstvo začína reptat a budoucnost jeho samotného je krajně žalostná.

A za druhé by si měla tahle přihlouplá partička Putinových nohsledů uvědomit, co by jaderný útok na země NATO doopravdy znamenal. A taky se o tyto závěry podělit i s obyčejnými Rusy, kterým jinak neustále lžou, a sice že jim hodlají zařídit předčasný odchod na onen svět a že jejich matička Rus zmizí z povrchu země „na věčné časy a nikdy jinak“.

evak