Komentář: Zemanova hlásná trouba Ovčáček se oženil
Komentář: Zemanova hlásná trouba Ovčáček se oženil
Katolík Ovčáček v sanitce poté, co se se opil, nezaplatil taxi a tropil výtržnosti.

ČR – Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček (43) konečně poznal fyzicky i ženu a ze samotného nadšení do toho hned i praštil. Doposud se totiž spekulovalo o tom, že tato komická hradní fugurka je jen na chlapy. Snad ještě více je zarážející, že komunisticky smýšlející obdivovatel Putinova Ruska pojal za ženu Ukrajinku prchající právě před ruskou agresí. Tajný sňatek mu schválil i samotný Zeman.

Kam se poděla Ovčáčkova vřelá láska k Rusku, kterou sdílí spolu se svým guru Zemanem? Podle neomylné doktríny Kremlu, kterou hradní parta (Zeman, Mynář, Nejedlý, Ovčáček) vroucně vyznává, jsou Ukrajinci přece nacisté, feťáci, satanisté a hlavně nepřátelé a přisluhovači Západu.

Vysvětlení je jednoduché. Prezidentův servilní nohsled Ovčáček je totiž věrným obrazem svého mistra a kopíruje i Zemanovy politické kotrmelce a názorové veletoče. Takže když se Zeman v únoru nečekaně (pod politickým tlakem) odvrátil od milovaného Putina a odmítl ruskou agresi, musel své názory rychle přetočit i Ovčáček. A aby dokázal, že to tentokrát myslí doopravdy vážně, ubytoval u sebe i jednu Ukrajinku se synem předškolního věku. Když pak zřejmě došlo na první „bližší“ kontakt, jako správný katolík musel tento akt ihned posvětit sňatkem, aby nadále nežil v hříchu. Ovčáček je totiž hluboce věřící člověk, což mu však nebránilo pracovat jako redaktor v komunistických Haló novinách. Jistý autor pod pseudonymem GhostBuster na serveru Echo24 uvedl, že Ovčáček za dobu působení v Haló novinách napsal za dva roky 443 článků, „které svědčí o Ovčáčkově fascinaci komunismem“. Podobný komunisticko-křesťanský „světonázor“ zastává ovšem více pokrytců, z nichž nejznámější je zavilý stalinista a ruský diktátor V. Putin, který se na veřejnosti křižuje a hlásí se k Ruské pravoslavné církvi. Ta je bohužel stejně prohnilá jako ruské vedení, je napojena na Kreml, světí ruské zbraně a podporuje vraždění na Ukrajině.

Ovčáček, jenž je častým terčem vtipů, posměchu a opovržení, si Ukrajinku vzal (jak jinak) v kostele Panny Marie u Hamerského rybníka v Záběhlicích a to v úzkém rodinném kruhu. „Vzájemně jsme si z lásky před dobrým Bohem udělili svatost manželství, je to velká radost. Bůh všem žehnej,“ napsal ve zprávě pro web ŽivotvČesku.cz. Vzhledem k Ovčáčkovým pokleslým charakterovým vlastnostem ovšem část veřejnosti dále spekuluje, co za tím skutečně vězí, zda nejde o účelový sňatek atd.

Není se co divit, Ovčáček je totiž dlouhodobě vysoce nedůvěryhodná osoba, která je vždy připravena zuřivě obhajovat i ten největší Zemanův blábol. Musí proto v jednom kuse lhát, překrucovat a mystifikovat, a to jak v médiích, tak na sociálních sítích. Podle odborníků na PR Ovčáček „lže, rozděluje společnost a záměrně nálepkuje“ , čímž napodobuje Zemana. Analýza tweetů na jeho účtu ukázala, že značná jejich část je „kontroverzních“, a každý pátý je „útočný nebo urážlivý“. Ovčáček rovněž na svých profilech často sdílí články z dezinformačních webů jako např. proruský Sputnik atd., což je v případě mluvčího prezidenta skandální.

Tak uvidíme, jak dlouho to „Nataša“ se soudruhem křesťanem Ovčáčkem vydrží.

evak