Jste blázen, běžte se léčit, vzkázala Evropská komise Medveděvovi
Jste blázen, běžte se léčit, vzkázala Evropská komise Medveděvovi
Ilustrační foto

EU, Rusko – Zuřivý ruský trpaslík Dmitrij Medveděv, který se zviditelňuje neustálým vyhrožováním jaderným útokem na západní země, se konečně dočkal alespoň nějaké mezinárodní odezvy. Evropská komise mu prostřednictvím svého mluvčího vzkázala, že by si měl jít léčit hlavu.

Naposledy se tento očividný pomatenec nechal slyšet, že když Rusové prohrají, hodí atomovky na neonacisty v Kyjevě a jejich sponzory v Berlíně, Londýně a Washingtonu. Také prohlásil, že se Rusové po obsazení Kyjeva rozhodně nezastaví a půjdou dál na západ.

Když se novináři ptali, zda hodlá Evropská komise na Medveděvovy stále agresivnější útoky reagovat, tiskový mluvčí EK Peter Stano řekl: „Normálně nekomentujeme slova lidí, kteří se ze všech sil snaží na sebe upozornit, zvlášť pokud jde za nějakým účelem o interní ‚číslo 2‘. I když je dobře, že vámi zmíněný člověk veřejně vysílá diagnózu svého duševního stavu, můžeme říci jediné – doporučit konzultace a pomoc odborníka.“

Stano dále doporučil Rusku, že by mělo místo utrácení miliard za válku na Ukrajině více investovat do programu duševního zdraví svých obyvatel.

Takový program bude v budoucnu více než nutný, zvláště když ruská média a většina ruského obyvatelstva Medveděvovi, mimochodem místopředsedovi Rady bezpečnosti Ruské federace, věří.

Možná by měl šílený kremelský skřet svým posluchačům současně říct, že nukleární konfrontace s NATO by zamenala i definitivní zkázu celého Ruska.

Medveděv ovšem není jen duševně chorý, na čemž se zřejmě podepsala nadměrná konzumace vodky, ale i charakterově zcela zdegenerovaný, podobně jako celé kremelské vedení. Potvrdil to svým nejnovějším vyjádřením ohledně vraždy uvězněného opozičního předáka Navalného. „O Navalném nemůžu říct nic dobrého, neřeknu nic špatného. Nikdo s ním teď nebojuje, protože ten muž už není. Ale to, jak reagovali v zahraničí, je překvapivé, protože nemají ani informace o tom, co se stalo. Podívejte se na usměvavou, šťastnou tvář vdovy Navalného. Zdá se, že celá ta léta na tuto událost čekala, aby mohla sama začít s politikou,“ prohlásila tato ruská kreatura.

evak