Jak přemýšlí obyčejný ruský voják? Z odpovědi se zvedá žaludek
Jak přemýšlí obyčejný ruský voják? Z odpovědi se zvedá žaludek
foto: Reuters

Ukrajina, Rusko – Po téměř rok trvající ruské agresi na Ukrajině svět stále nevychází z děsivého úžasu, že se ještě i dnes Rusové dokáží chovat jako ty nejprimitivnější vzteklé bestie na hony vzdálené i těm nejmenším náznakům civilizace. Zločiny SS za II. světové války blednou v porovnání se zvěrstvy páchanými ruskou armádou a Rusové každodenně posunují hranice brutality dál a dál. Následující text ukazuje, že Rusové nacisty předčí už i v myšlení.

Hlavní ředitelství zpravodajské služby ukrajinského ministerstva obrany (GUR) zveřejnilo nahrávku zachycující telefonní hovor mezi ruským vojákem a jeho partnerkou. Okupant především líčil svůj vztah k ukrajinskému národu.

„Jsou to chochlové (ruská urážka Ukrajinců, pozn. red.), odpad a prach. Proč by sis o ně měla dělat starosti? Sr*t na ně, tenhle národ za chvíli nebude existovat. Všichni tyhle lidi jsou vyřízení. A zbytek, který přežije, se za námi připlazí a bude škemrat o milost. Zapomeň na ten nenávistný národ, už nikdy znovu nebude existovat. Sami můžou za to, co udělali,“ sdělila své „myšlenky“ ruská kreatura a podělila se s družkou i o své názory na děti: „M*dat s nimi. M*dat s těmi dětmi. Tyto děti, tihle zm*di, tihle bastardi se učí v táborech, jak nenávidět a zabíjet Rusy. Takhle to je. Tyhle chochlovské děti musíme udusit už v děloze. Přesně to budu dělat.“

Bohužel, takových jen těžce uvěřitelných partnerských telefonátů je mnoho. Ruské „Marfuše“ se navíc v primitivismu, fanatismu a zuřivosti svým vražedným mužikum s přehledem vyrovnají. Například v září Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) zveřejnila telefonický hovor, na němž manželka okupanta žádala, aby domů přivezl různé kusy oblečení sesbírané z mrtvých těl Ukrajinců. Chtěla rovněž, aby se přidal k Vagnerovcům a až budou společně sekat Ukrajincům hlavy, aby ji jednu přivezl domů.

Jiná zrůdná Ruska zase svému manželovi po telefonu dovolila znásilňovat Ukrajinky dle libosti, další zase žádaly své protějšky, aby nakradli co nejvíce věcí a posílali je domů.

evak