Hokejoví Berani představili nové dresy na přípravné utkání. Jsou na nich zvířata ze zlínské zoo
Hokejoví Berani představili nové dresy na přípravné utkání. Jsou na nich zvířata ze zlínské zoo
Speciální dresy v průběhu sobotního dopoledne v Nákupním centrum Čepkov představil zkušený útočník Antonín Honejsek. foto: PSG Berani Zlín

Zlínský kraj – Hokejisté Zlína navléknou v letních přípravných zápasech speciální sady dresů. V rámci dlouhodobého projektu Berani srdcem i v letošním roce podpoří organizaci, která je důležitá pro zlínskou komunitu, tentokrát ZOO Lešná.
„Sada na přípravná utkání může být více hravá než u klasické sezonní sady, což tyhle dresy splňují. Zároveň jejich aukce pomůže dobré věci, protože výtěžek věnujeme na podporu skvělé organizaci,“ uvedl marketingový manažer zlínského hokejového klubu Libor Kožík.

Berani v létě vystřídají dvě sady dresů. Kromě žluté i tradiční modrou. „Specialitou je, že klubový Beran se přesune na pozici na prsa a dominantní pozici přenechá zvířatům, která jsou spojená se zlínskou ZOO. Jde o kiwi, surikatu a slona, ke kterým přibyl i jaguár. Vždy polovina týmu bude hrát s jedním zvířetem. Doladěné jsou i další drobnosti, jako je tráva na spodním lemu, ke které nás inspirovaly webové stránky ZOO,“ líčí Kožík.

Berani ve zmiňovaných dresech odehrají sedm přípravných utkáních a jeden duel v rámci Chance ligy. Zápas je na programu 28. září a bude věnovaný spolupráci se ZOO Zlín-Lešná.

Speciální dresy v průběhu sobotního dopoledne v Nákupním centrum Čepkov představil zkušený útočník Antonín Honejsek. Na Čepkově se zároveň do neděle 17. července koná výstava Síně slávy zlínského hokeje, kde fanoušci můžou vidět 98 jedinečných dresů z historie zdejšího hokeje.

Michal Konečný