Městský úřad Valašské Meziříčí omezí úřední hodiny
Městský úřad Valašské Meziříčí omezí úřední hodiny
Valašskomeziříčská radnice. foto: Zdeněk Kment
Val. Meziříčí - Od pondělí 12. října omezí Městský úřad Valašské Meziříčí na základě usnesení Vlády ČR ze dne 8. října úřední hodiny pro veřejnost. Pokud budou chtít občané navštívit úřad osobně, musí se dopředu objednat. Mimo níže uvedené úřední hodiny budou budovy MěÚ na ulici Soudní a Zašovská uzamčeny. 
    „Doporučujeme klientům upřednostnit písemný, elektronický či telefonický kontakt před tím osobním,“ řekl Josef Matocha, tajemník městského úřadu, a pokračoval: „Pokud nelze úřední záležitosti vyřídit jiným způsobem, lze tak učinit osobně pouze po předchozím objednání prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Mimo aktuálně platné úřední hodiny zůstanou budovy úřadu zamčené.“ Všechny kontakty naleznou občané na oficiálních stránkách města www.valmez.cz. Písemnosti s kontaktem mohou vhodit také do schránky podatelny a následně budou kontaktováni zaměstnancem odpovídajícím za danou oblast. Pokladny budou pro veřejnost otevřeny v aktuálně platných úředních hodinách.
   Pro vstup a pohyb ve všech budovách MěÚ Valašské Meziříčí pak nadále platí povinnost používání ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa). Zároveň je třeba dodržovat bezpečnou vzdálenost dvou metrů.
 
Úřední hodiny MěÚ Valašské Meziříčí:
Pondělí 12:00 – 17:00
Středa 08:00 – 13:00
Veronika Davidová,  MěÚ Valašské Meziříčí