Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm bude otevřen v omezeném režimu
Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm bude otevřen v omezeném režimu
Rožnovská radnice. foto: Zdeněk Kment

Rožnov - Od pondělí 12. října omezí Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm na základě usnesení Vlády ČR úřední hodiny pro veřejnost. Občan může osobně navštívit úřad pouze po předchozí telefonické objednávce.
   „Pokud je návštěva úřadu pro občana nezbytná, je nutné se dopředu objednat telefonicky. Úřední hodiny pro objednané klienty budou s ohledem na nařízení vlády pouze v pondělí a ve středu od 8 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin,“ řekl tajemník městského úřadu Roman Hep. Občané mohou během omezení přístupu městský úřad kontaktovat několika způsoby, a to telefonicky (primárně mobilní telefon) - kompletní telefonní seznam je na stránkách města, prostřednictvím e-mailu na konkrétního referenta, případně prostřednictvím datové schránky epqbwzr.
   Pro vstup a pohyb ve všech budovách MěÚ Rožnov pod Radhoštěm. pak nadále platí povinnost používání ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa). Zároveň je třeba dodržovat bezpečnou vzdálenost dvou metrů. Dosud předem potvrzené termíny k dostavení se (včetně termínů přes elektronický objednávkový systém) zůstávají zachovány.
 
Úřední hodiny MěÚ Rožnov pod Radhoštěm:
Pondělí           08:00 – 10:00, 14:00 – 17:00
Středa             08:00 – 10:00, 14:00 – 17:00
Mgr. Petra Graclíková, tisková mluvčí MěÚ Rožnov p. R.