Zapojte se do noci divadel na dálku
Zapojte se do noci divadel na dálku
Ilustrační foto

Val. Meziříčí - Ať bude v listopadu všelijak, tak se v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí připravuje Noc divadel. Tři divadelní představení pro malé i velké vyplněné písničkami z her Divadla Schod, to slibuje večer v sobotu 21. listopadu od 19. hodin. K tomu, aby se vše vydařilo, jak má, je potřeba pomoci z řad dětí. A my apelujeme na vás, pomůžete nám?
   Zapojte se do naší Noci divadel na dálku. Počítáme, že tento každoroční projekt letos naživo s největší pravděpodobností neproběhne. My se ale nevzdáváme a v případě, že se tak stane, chystáme se celý večer streamovat. „Letošní ročník Noci divadel má nosné téma Změna klimatu, udržitelnost a nadprodukce. V tomto duchu budou i uváděná divadelní představení. A právě pro „Pohádky ze skládky“ budeme potřebovat pomoc od vás, od dětí. Namalujte a vystřihněte jednu z těchto postaviček: Panenka Barbie (bez jedné nožičky), Méďa, Kovboj, Robot, papírový drak anebo bagr,“ přibližuje dramaturg večera Marek Baroš. Svou postavičku dopravte do 13. listopadu do Turistického informačního centra ve Valašském Meziříčí a my s vašimi postavičkami odehrajeme představení na špejli.
   Tím to ale nekončí, máme pro vás ještě víc zábavy! „Máte doma nějaké odpadky, jako pet-láhev, kelímek od jogurtu apod.? Vytvořte z nich jakékoliv výtvarné dílo. My na oplátku z vašeho snažení vytvoříme výstavu a ta nejlepší díla oceníme,“ doplňuje Baroš. Během streamu Noci divadel proběhne také šifrovací hra, která povede ke klíči od „zámecké truhlice pokladů“. Ta je plná skvělých cen a kdo bude chtít vyhrát, musí 21. listopadu od 19. hodin hrát s námi. Pokud se opatření vlády k aktuální pandemické situaci uvolní, tak se celá akce uskuteční naživo přímo u nás v Kulturním zařízení. Sledujte naše stránky www.kzvalmez.cz a sociální sítě.
Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.