Výtěžek z prodeje knih s leteckými fotografiemi kraje věnuje CBS Nakladatelství zlínské nemocnici
Výtěžek z prodeje knih s leteckými fotografiemi kraje věnuje CBS Nakladatelství zlínské nemocnici
Ilustrační foto

Zlínský kraj - CBS Nakladatelství se rozhodlo věnovat veškerý výtěžek z prodeje knih leteckých fotografií Zlínského kraje ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Tímto způsobem chce pomoci největšímu zdravotnickému zařízení v regionu zvládnout současnou komplikovanou situaci vyvolanou pandemií koronaviru. Finanční dar bude použitý na nákup ochranných zdravotních pomůcek.
Knihy leteckých fotografií si mohou zájemci zakoupit prostřednictvím e-shopu na odkazu www.cbs-cesko.cz/obchod. „Tento dárcovský prodej potrvá od 6. dubna až do 19. dubna letošního roku. Doufáme, že za tu dobu zvládneme vybrat zajímavou částku, která podpoří zdravotníky v první linii. Nesmírně si jejich práce vážíme, proto chceme alespoň touto cestou vyjádřit svá díky,“ prohlásila marketingová manažerka CBS Nakladatelství Edita Procházková. „Rozhodnutí CBS Nakladatelství podpořit zlínskou nemocnici si velmi vážíme. Jde o hezké gesto a další z důkazů, že v nepříznivé době si lidé umějí pomáhat,“ reagoval Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.
   CBS Nakladatelství sídlí ve Zlíně a je vydavatelem edice knih leteckých fotografií Česko z nebe i originálních ručně malovaných map s více jak 15 lety zkušeností. Zařazeno bylo mezi desítku nejlepších firem Zlínského kraje. „I proto považuji za povinnost svou i celé firmy pomáhat tam, kde je to nyní nejvíce potřeba,“ sdělil Milan Paprčka, majitel společnosti. Více informací lze nalézt na webových stránkách CBS Nakladatelství www.cbs-cesko.cz/pomahame.
Mgr. Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje