Ve dvou tour Lenky Nové a Petra Maláska míří na Vsetín
Ve dvou tour Lenky Nové a Petra Maláska míří na Vsetín

Vsetín - Ve středu 13. května od 19.00 hodin se sálem Divadla v Lidovém domě rozezní koncert postavený na osvědčených písních z repertoáru Lenky Nové s jedinečnými texty Michala Horáčka, které nenechají emoce žádného diváka v klidu. 
   V písních, které zpěvačka velmi civilně prezentuje, se prolínají příběhy ženy, která vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na pódiu zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou prožívající nejrůznější životní příběhy.
   Osobitá zpěvačka Lenka Nová, která se v posledních letech nejvíce prezentovala na koncertech s Michalem Horáčkem, navázala spolupráci s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem, dvorním hudebníkem a klavírním doprovodem Lucie Bílé.
   Vynikající Petr Malásek velmi zkušeně a instinktivně doprovází Lenku Novou na klavír. Při vystoupení vzniká neopakovatelná atmosféra srovnatelná s koncerty, kdy Petr spolupracoval na jednom pódiu s Hanou Hegerovou. Velmi osobní, komorní koncert je pravým opakem velkých výpravných show v tom nejlepším slova smyslu. Snahou je připravit intenzivní zážitek, kdy můžete být jen sami  se sebou odtrženi od dění okolního světa. 
   Vstupné: 290 Kč předprodej, 350 Kč v den akce.
   Vstupenky k dostání on-line na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně kina Vatra.
Mgr. Klára Blažková, PR Manager Dům kultury Vsetín s r. o.