Seniorům zahraje Boršičanka se vzácným hostem Janem Slabákem
Seniorům zahraje Boršičanka se vzácným hostem Janem Slabákem
foto: DK Vsetín

Vsetín – Dům kultury ve Vsetíně zve na speciální podzimní koncert věnovaný seniorům. Účinkovat bude známá česká dechová muzika Boršičanka pod vedením Antonína Koníčka. V pořadu budou mít diváci jedinečnou možnost poslechnout si také trumpetistu a zakladatele Moravanky Jana Slabáka, jehož manželka Ivanka Slabáková bude provázet programem. Koncert pro seniory se uskuteční v pátek 4. listopadu 2022 od 17 hodin ve Velkém sále.

„Srdečně zveme všechny milovníky dechové muziky na koncert kapely Boršičanky. Jsme rádi, že u nás jako hosté vystoupí manželé Slabákovi, které jsme s populární Moravankou v Domě kultury přivítali naposledy v roce 2011 v rámci Koncertu pro seniory,“ zve na koncert produkční Eva Hennelová z Domu kultury Vsetín. Dechová hudba Boršičanka je kapela složená z třinácti muzikantů a tří zpěváků, která jistě nadchne vysokou uměleckou úrovní i rozsáhlým, rozmanitým repertoárem.

Koncert Boršičanky je zároveň oslavou životního jubilea kapelníka Antonína Koníčka, který si k oslavě pozval vzácné hosty – manžele Slabákovy. Paní Ivana Slabáková se ujme moderování a v programu vystoupí také její manžel Jan Slabák. „Hudební pořad nese název ‚Můj život s muzikou‘. Posluchači se dozví mnoho zajímavostí od obou legend dechové hudby a uslyší celou řadu známých písniček i novinek z připravovaného CD a DVD,“ zve na koncert kapelník Koníček.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín