Mirai zahrají v meziříčském M-klubu
Mirai zahrají v meziříčském M-klubu
foto: Promo

Val. Meziříčí - Kapela Mirai je aktuálně nejlepší mladou českou kapelou. Důkazem jsou dvě nominace na ceny Anděl, vyprodaná podzimní tour včetně pražského Fora Karlín, dvě první místa v Hudebních cenách Evropy 2 za singl roku – OTCHI a domácí album roku – Arigató, nebo už teď téměř kompletně vyprodaná jarní tour, jež startuje tento víkend ve Valašském Meziříčí. Mirai Tour 2020 slibuje halovou show v bezprostřednějším klubovém prostředí, žánrovou pestrost a neopakovatelný zážitek. Fanoušky čeká od 6. března do 3. dubna nová show a playlist, který už jindy neuslyší. Jako support se v první polovině tour představí zpěvák Marcell a druhou část podpoří Adam Mišík s kapelou.
   Podzimní vyprodané turné kapely Mirai si nenechalo ujít přes deset tisíc návštěvníků a jarní turné se též raketovou rychlostí blíží k vyprodání. Posledních lístky jsou k dostání ze všech devíti měst, kam Mirai se svou druhou deskou zavítají, už jen do Českých Budějovic a Jablonce nad Nisou. „Jarní část tour k desce Arigató se z velkých hal přesouvá do bezprostřednějších prostor klubů, kam se budeme snažit přivézt vyprodanou halovou show z podzimu,“ zve na tour Mirai. Kapela slibuje zbrusu novou show a playlist, který se kromě tour nebude opakovat.
   Nyní je kapela v poslední fázi příprav na soustředění ve Frýdlantu nad Ostravicí. „Ladíme detaily kolem světel, scény, playlistu atd. Moc se těšíme, páč od podzimu máme připravených spoustu změn. Chceme, aby každá šňůra nabídla nové nápady a písničky, ať je to prostě zábavný,“ prozrazuje natěšeně Mirai.
   Vidět Mirai a jejich show naživo je zážitek, což potvrzuje stav vstupenek, který hlásí téměř vyprodáno na všech zastávkách tour. Mimo to, se jedná o poslední samostatné koncerty v roce 2020 – kromě letních festivalů, na kterých Mirai samozřejmě nebudou chybět.
Tereza Burdová, PR & Marketing Assistant