Čtvrteční podvečer bude na Dolním náměstí patřit Kotárance
Čtvrteční podvečer bude na Dolním náměstí patřit Kotárance
foto: DK Vsetín

Vsetín – Na příjemný večer strávený ve společnosti Valašské dechové hudby Kotáranky zve Dům kultury Vsetín ve čtvrtek 21. července od 19 hodin. Po koncertě bude následovat další promítání letního kina – na programu je česká romantická komedie Jedině Tereza, začátek projekce je ve 21:30.

„Srdečně zveme všechny, kteří neodjeli na prázdniny mimo Vsetín, aby si přišli užít na Dolní náměstí trochu kultury a léta,“ láká na koncert i letní kino Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín.

Tentokrát se návštěvníci mohou těšit na vystoupení mladých a veselých muzikantů z Lužné a okolí, kteří předvedou své písničky valašské, české, jihočeské i z Jižní Moravy. Po koncertu Dechové hudby Kotáranky se diváci dobře pobaví u romantické komedie Jedině Tereza s Veronikou Khek Kubařovou a Igorem Orozovičem v hlavních rolích.

„Vstup na koncert i promítání je jako vždy volný. Tento koncert však nemá mokrou variantu, při proměnlivém počasí proto prosím sledujte sociální sítě Domu kultury,“ dodává produkční Zdeněk Holoubek.

Koncerty i promítání Vsetínského kulturního léta se konají vždy ve čtvrtek v 19 hodin na pódiu na Dolním náměstí ve Vsetíně. Poslední červencový čtvrtek bude patřit kapele Gympleři, která 28. července pozve na festival Starý dobrý western, srpnovou část Vsetínského kulturního léta pak 4. srpna otevře věhlasné hudební duo DVA.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín