Britští Starlite Campbell Band poprvé v Česku. A rovnou ve ValMezu
Britští Starlite Campbell Band poprvé v Česku. A rovnou ve ValMezu
foto: Promo

Val. Meziříčí – Britská hudební skupina Starlite Campbell Band založená věhlasným manželským párem míří poprvé do Česka a zároveň poprvé také do Valašského Meziříčí. V rámci programu Malé scény za oponou vystoupí ve velkém sále tamního Kázetka ve čtvrtek 4. listopadu od 19.30 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji.
   Starlite Campbell Band je britská skupina hrající blues a rock 70. let. Založil ji manželský pár a věhlasní muzikanti Suzy Starlite a Simon Campbell. Jejich debutové album Blueberry Pie bylo nominováno na cenu European Blues Award (2017) a mísí britské a americké blues. Kapela přijíždí do Česka zcela poprvé a s ní přijede také legendární bubeník Steve Gibson.
   „Starlite Camp Band jsou známí svou výraznou chemií na pódiu a elektrizujícími živými show. S čerstvou chutí původního britského rocku a britského blues ze 70. let se manželé vydali na vzrušující horskou dráhu hudební jízdy,“ láká na koncert Karel Prokeš, dramaturg Malé scény za oponou. Ve Valmezu představí své nové album „The Language of Curiosity“, které vyjde 5. listopadu 2021.
   Vstupenky jsou k dostání v před-prodejích v Turistickém inf. centru ve Valašském Meziříčí a na www.kzval mez.cz. Na koncert se nevztahuje abonentka zakoupená na cyklus Podzimní jazz & bluesové dny.
Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.