V Jablůnce ukradli Škodu Superb
V Jablůnce ukradli Škodu Superb
Superb do rána zmizel. foto: Ilustrační foto

Jablůnka - Kriminalisté pátrají po odcizeném vozidle Škoda Superb. To zmizelo v obci Jablůnka v noci z úterý 13. na středu 14. března.
   Šestadvacetiletý muž zaparkoval v úterý odpoledne své auto Škoda Superb v Jablůnce na parkovišti u bytového domu. Parkoviště je u železničního přejezdu ze směru od Vsetína. Své auto tam ještě spatřil v době, kdy odjížděl jiným vozem a to deset minut po páté večer. Když se ráno ve středu vrátil, na místě, kde měl Superb stát, stálo auto jiné. Ihned informoval policii.
   Policisté zjistili, že druhé auto bylo zaparkované na volné místo ve středu o půl šesté ráno. Po odcizeném vozidle vyhlásili pátrání. Zjistili i bližší informace k vozidlu.
   Odcizené vozidlo má šedou metalízu. Mělo najeto asi dvě stě deset tisíc kilometrů a v nádrži více jak půlku. Majitel jej nechal dovybavit chromovou přední maskou a chromovými lištami na dveřích. Bylo vybavené LED světly pro denní svícení a taktéž zadní světla byla v provedení LED. Okna tónovaná a pneumatiky byly osazeny na hliníkových discích. Majitel si auto cení na dvě stě šedesát tisíc korun.
Kriminalisté nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli trestného činu neoprávněné užívání cizí věci nebo k odcizenému vozidlu. Žádají i občany, kteří si všimli v danou dobu něčeho podezřelého, případně vozidlo někde spatřili, aby podali své svědectví na nejbližší policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín