U Valašského Meziříčí zemřel v autě mladý řidič
U Valašského Meziříčí zemřel v autě mladý řidič
foto: Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje

Val. Meziříčí - K tragické dopravní nehodě došlo v úterý 7. srpna o půl desáté večer u Valašského Meziříčí. Mladý řidič tady sjel do příkopu a svým zraněním na místě podlehl.
   K nehodě došlo za Valašským Meziříčím ve směru na Hranice na Moravě na silnici třetí třídy, která vede souběžně se silnicí I/35. „Z doposud nezjištěných příčin přejel do protisměru a s vozidlem havaroval do příkopu, kde zůstalo vozidlo ležet na střeše. Mladý muž, který cestoval ve vozidle sám, utrpěl při nehodě zranění, kterým na místě podlehl,“ uvedla mluvčí policie Zlín Lenka Javorková.
Na místo vyjížděla rychlá záchranná služba, hasiči a policisté ze skupiny dopravních nehod, za nimiž byli vzápětí vysláni i vsetínští kriminalisté.
   Profesionální hasiči z Valašského Meziříčí přijeli do pěti minut po nahlášení. „Řidič byl ve vozidle zaklíněn a nejevil známky života. Hasiči provedli jeho vyproštění pomocí hydraulického zařízení, avšak po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby lékař bohužel konstatovat úmrtí,“ dodal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.
   Vsetínští kriminalisté zjišťují okolnosti havárie. Jedná se o 16. letošní smrtelnou dopravní nehodu ve Zlínském kraji.
ECHO Valašska