Tři gauneři přepadli na ulici ve Vsetíně ženu. Policie hledá svědka
Tři gauneři přepadli na ulici ve Vsetíně ženu. Policie hledá svědka
Policie hledá svědka napadení ženy. foto: Ilustrační foto

Vsetín - Tak to je už celkem silná kávička. Osmačtyřicetiletou ženu fyzicky napadli přímo na ulici ve Vsetíně tři dosud neznámí muži. Policie nyní hledá mladíka, který incident viděl, aby podal svědectví.
K neobvyklému násilí došlo ve čtvrtek 15. února okolo půl sedmé večer ve vsetínské místní části Trávníky, konkrétně na spojovacím chodníku mezi ulicemi Jiráskova a Matouše Václavka. Na ženu v těchto místech bezdůvodně zaútočila tři individua, která ji povalila na zem a zbila. Napadení uviděl mladík ve věku okolo 20 -25 let, který na trojici násilníků zakřičel, načež všichni tři utekli. Mladý muž doprovodil ženu k jejímu domu, odkud napadená žena útok oznámila na policii.
   K rychlejšímu dopadení všech tří lumpů je třeba co nejdříve mladíkovo svědectví. „Kriminalisté po útočnících pátrají a žádají mladíka, který ženě pomohl, aby se jim ozval, protože by jim mohl svým svědectvím pomoci tento případ objasnit. Může se ozvat buď na linku 158, nebo zajít nebo zavolat na kteroukoli policejní služebnu,“ uvedla a předem poděkovala tisková mluvčí Policie ČR Zlín Lenka Javorková.
ECHO Valašska