Při srážce s osobním autem utrpěl chodec těžké zranění
Při srážce s osobním autem utrpěl chodec těžké zranění
foto: Policie ČR Vsetín

Horní Bečva - Kriminalisté a dopravní policisté nadále pracují na zjištění okolností pátečního (23.8.) střetu chodce a osobního auta u obce Horní Bečva. Chodcovo těžké zranění si vyžádalo letecký transport do nemocnice.
   V pátek o tři čtvrtě na deset večer jela se svým vozidlem tovární značky Renault žena z Rožnovska po silnici I/35 od obce Prostřední Bečva k obci Horní Bečva. Na úrovni výjezdu z prostor benzinové čerpací stanice se v jejím jízdním pruhu pohyboval chodec. Došlo ke střetu chodce a vozidla.
   Devětačtyřicetiletý chodec z okresu Nový Jičín při dopravní nehodě utrpěl těžké zranění. Do nemocnice byl transportován letecky. Nikdo jiný zraněn nebyl. Policisté provedli u řidičky dechovou zkoušku. Zkouška měla negativní výsledek. Škoda na vozidle činí dvacet tisíc korun.
   Skutečnosti související s touto nehodou dopravní policisté i kriminalisté nadále zjišťují. Pomohly by jim informace případných svědků této události. Ti se mohou přihlásit na jakékoliv policejní služebně nebo k podání svědectví využít linky 158.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín