Nedal přednost a zavinil srážku. Superb je na odpis
Nedal přednost a zavinil srážku. Superb je na odpis
Superb nevypadá po havárii vůbec dobře, nicméně řidiči se nic nestalo. foto: Policie ČR Vsetín

Zubří - V sobotu dopoledne na hlavním tahu obcí Zubří na světelné křižovatce došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče Škody Octavia. Celková škoda přesáhla osm set tisíc korun.
   Kolem půl deváté v sobotu dopoledne jel se Škodou Octavia devětašedesátiletý muž po silnici I/35 od obce Zašová do Zubří. Na světelné křižovatce, kdy měl zelenou, chtěl odbočit do centra. V té chvíli jel od Rožnova pod Radhoštěm osmačtyřicetiletý muž s vozidlem Škoda Superb a chtěl křižovatku projet v rovném směru. Došlo ke střetu s odbočujícím vozidlem. Vozidlo Octavia zůstalo na silnici, Superb po vyjetí na chodník, nárazu do sloupu světelné signalizace skončil v příkopě.
   Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění devětašedesátiletého řidiče z Valašského Meziříčí. Osmačtyřicetiletý řidič z Rožnova pod Radhoštěm zraněn nebyl. Při nehodě vznikla škoda na Octavii čtyřicet tisíc, na Superbu sedm set padesát tisíc a na komunikaci a sloupu světelné signalizace dvacet dva tisíc korun. Policisté provedli u obou řidičů dechové zkoušky, ty byly negativní.
   Po dobu vyšetřování dopravní nehody byl provoz na komunikaci omezen. Celkově zprovozněna byla silnice kolem sobotního poledne. Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti této nehody.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín