Místo slíbeného sexu ho oloupili a ještě dostal i nakládačku
Místo slíbeného sexu ho oloupili a ještě dostal i nakládačku
Ilustrační foto

Vsetín - Chtěl sex, ale skončil bez peněz v nemocnici. Dva lumpové jej v sobotu 1. června před jednou hodinou ranní ve Vsetíně přepadli a okradli.
   Přepadený byl totiž důvěřivý a nechal se nalákat od dvou neznámých individuí na příslib sexuálních radovánek. Dopadlo to ale jinak. „Z centra Vsetína následoval, po dohodě o sjednání sexu, dvojici jemu neznámých mužů. U hřiště na ulici Pod Pecníkem jej ale dvojice napadla. Vzali mu peníze a způsobili zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice,“ řekl o incidentu mluvčí policie Vsetín Vladislav Malcharczik.
   Policie se vrhla do pátrání a během padesáti minut měla na služebně pět osob, které se pohybovaly na místě činu nebo v jeho blízkosti, dalšího přivezla ve tři ráno. Nakonec se zjistilo, že na přepadení muže se podílel dvaadvacetiletý muž z Ostravy pobývající ve Vsetíně a jistý nezletilý mladík. „Muž z Ostravy byl již v neděli obviněn policejním komisařem ze spáchání trestného činu loupež. Jelikož tento muž má za sebou bohatou trestní minulost a byl již odsouzen za trestné činy majetkového ale i násilného charakteru, stanul v pondělí před soudem,“ dodal mluvčí. Násilník putoval do vazby a od soudu může očekávat až deset let v chládku. Po jeho komplici se pátrá a policie dále zjišťuje okolnosti přepadení.
ECHO Valašska