Hlídka městské policie chytila opilce za volantem
Hlídka městské policie chytila opilce za volantem
Poškozené BMW. foto: Městská policie Rožnov.

Rožnov - V pátek 13. 04. 2018 kolem čtvrt na jedenáct večer, hlídka městské policie na ulici 1. Máje spatřila doslova přízrak. Vozidlo BMW, kterému chyběla část přední kapoty nemohlo ujít pozornosti strážníků. Na rozsvícení modrých majáků a červeného nápisu "STOP" řidič reagoval přidáním plynu a pokoušel se ujet. Na po krátkém pronásledování řidič zastavil na ulici Zuberská a hlídka přistoupila ke kontrole osádky vozidla.
   Provedená zkouška prokázala 1.79 promile alkoholu v dechu. To ale nebyl jediný důvod, proč se řidič nejdříve pokoušel hlídce ujet. 19. letý řidič z Vidče nemohl předložit řidičský průkaz a to z prostého důvodu, nikdy jej nevlastnil. A co hůř, toto je v letošním roce již jeho pátý podobný incident. Za své počínání si již vysloužil zákaz činnosti na sedm let. Po páteční kontrole mu přibude na konto i maření úředního rozhodnutí.
   Pokud v ulicích náhodou spatříte toto šedé BMW s rozbitou přídí, vyrozumívejte prosím neprodleně Policii ČR nebo městskou policii. Z dosavadního počínání řidiče vyplývá, že se přistižený recidivista odmítá vzdát brázdění ulic města pod vlivem alkoholu.
Bc. Aleš Pilař, městská policie Rožnov