Další přepadení ženy ve Vsetíně! Na místě opět figurovala trojice mladíků
Další přepadení ženy ve Vsetíně! Na místě opět figurovala trojice mladíků
Ve Vsetíně nejspíše operuje trojice gaunerů, kteří se soustředí na přepadávání žen. foto: Ilustrační foto

Vsetín - Uplynuly sotva čtyři dny od okamžiku, kdy trojice neznámých násilníků fyziky napadla osmačtyřicetiletou ženu. V úterý 22. února došlo opět k útoku, tentokráte na devětatřicetiletou obyvatelku Vsetína. Okradli ji o kabelku.
   „Devětatřicetiletá žena ze Vsetína procházela v úterý deset minut před pátou odpoledne ve Vsetíně parčíkem mezi železniční tratí a bytovými domy na ulici Družstevní místní části Rybníky. Když byla v polovině parčíku, ucítila z ničeho nic trhnutí. To jí někdo bral kabelku pověšenou přes rameno,“ popsal loupež policejní mluvčí vsetínské policie Vladislav Malcharczik. Žena následkem prudkého stržení kabelky z ramene upadla na zem. Vše proběhlo rychle, beze slova a naštěstí i bez zranění.
   V kabelce měla žena doklady, platební kartu, telefon a hotovost dva a půl tisíce korun. Celkově jí tak vznikla škoda za více jak šest tisíc korun.
   Napadená uvedla, že si všimla tří vzdalujících se mladíků ve věku okolo dvaceti let v bundách, kdy jedna byla světle hnědé barvy, druhá černá a třetí tmavě modrá. Všichni byli zhruba stejně vysocí a to asi 165 cm. Je to sice pouhá spekulace, ale nejspíše jde o stejné darebáky, kteří minulý týden přepadli ženu v místní části Trávníky.
   Policisté na případu usilovně pracují a současně žádají občany, kteří trojici lumpů zahlédli, ať podají informace na nejbližší policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.
ECHO Valašska