Cizinec se ráno v centru obce obnažoval před dětmi
Cizinec se ráno v centru obce obnažoval před dětmi
Exhibicionista se předváděl ráno v centru obce Hovězí. foto: Ilustrační foto

Hovězí - Silnou touhu pochlubit se svou „výbavičkou“ širší veřejnosti pocítil uplynulý pátek 9. března mladý cizinec. Postavil se proto ráno poblíž centra obce Hovězí, rozepnul kalhoty a vytáhl své přirození. Exhibicionistu spatřily děti směřující do školy, kde také vše ihned ohlásily.
   Ředitel obratem upozornil policii, která vyrazila do terénu devianta odchytit. Zanedlouho jej objevili a převezli na služebnu. Zjistili, že se jedná o třiadvacetiletého cizince. „Provedli u něj dechovou zkoušku, která měla hodnotu 0,79 promile. Muž si převzal ještě tentýž den večer sdělení podezření z trestného činu výtržnictví,“ sdělil tiskový mluvčí policie Vladislav Malcharczik. Za uvedený čin mu hrozí až dva roiky v chládku.
   Zdejší podobný případ nepamatují. Místní mají za to, že úchylákem je dělník z Rumunska, který přebývá v místní ubytovně. Policie ale tuto verzi odmítla komentovat. Lidé říkají, že policie na ubytovně už několikrát zasahovala. Učitelé po incidentu také děti poučili, jak se v podobných situacích chovat.
ECHO Valašska