Certifikáty Cambridge převzali žáci ZŠ Křižná na radnici
Certifikáty Cambridge převzali žáci ZŠ Křižná na radnici
Absolventi mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge ze ZŠ Křižná převzali certifikáty v obřadní síni valašskomeziříčské radnice. foto: archiv školy

Val. Meziříčí – Znalosti anglického jazyka přivedly žáky ZŠ Křižná až na radnici. Díky úspěšné spolupráci školy s jazykovou školou Hello se talentovaní žáci připravují na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge. Celkem třináct z nich zkoušky úspěšně zvládlo a převzali začátkem záři certifikáty v obřadní síni meziříčské radnice.

Motivované žáky ZŠ Křižná angličtina v přípravných kurzech Cambridge English baví. „Komplexní jazykové zkoušky na naší škole proběhly závěrem školního roku a celkem je vykonalo 13 žáků v různých úrovních od A0 až po B2. Všichni úspěšně a několik z nich s tak výbornými výsledky, že jim dokonce byl udělen certifikát vyšší úrovně. Ke slavnostními převzetí certifikátů došlo za přítomnosti zástupců města přímo na radnici,“ uvedla koordinátorka spolupráce Miroslava Solanská ze ZŠ Křižná.

Spolupráce s jazykovou školou pokračuje také v letošním školním roce a úspěšní žáci budou skládat mezinárodní jazykové zkoušky opět závěrem školního roku.

lin, sol