KNTB spustila web o modernizaci nemocnice
KNTB spustila web o modernizaci nemocnice
foto: Nemocnice T. Bati

Zlínský kraj – Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně spustila tzv. microsite, neboli speciální webové stránky, jejichž obsahem jsou podrobnější informace k plánovaným i již uskutečněným modernizacím a chystaným stavbám v nemocnici. Microsite jsou mimo jiné také součástí a doplňkem oficiálních webových stránek nemocnice.

Modernizace nemocnice – téma, které zajímá veřejnost i samotné zdravotníky. To je hlavním důvodem vzniku speciálních webových stránek www.budoucnostbatovky.cz.

„Poměrně často jsme odpovídali a odpovídáme na otázky, týkající se všech stávajících i budoucích změn v areálu naší krajské nemocnice. A protože jsme zastánci transparentnosti a otevřenosti v komunikaci, chceme, aby lidé věděli, co máme v plánu budovat, kdy, s kým a za kolik peněz. Samozřejmě budeme stránky neustále aktualizovat podle toho, jaká modernizace se zrovna dokončí nebo začne,“ upřesňuje ředitel a předseda představenstva Krajské nemocnice T. Bati Ing. Jan Hrdý.

Součástí webové prezentace je například přehledná mapa areálu nemocnice, ve které jsou vyznačeny chystané modernizace, rekonstrukce nebo stavby. Nechybí ani časová osa, vizualizace, aktuality. Tvůrcem microsite www.budoucnostbatovky.cz je společnost dgstudio, která již pro zlínskou krajskou nemocnici v minulosti vytvořila její oficiální webové stránky.

Mgr. Dana Lipovská, tisková mluvčí KNTB