Rusové zabili v Černihivu šestiletou holčičku. Teď se jí vysmívají
Rusové zabili v Černihivu šestiletou holčičku. Teď se jí vysmívají
foto: Facebook

Rusko, Ukrajina – Rusové opět vraždili civilisty. V sobotu před polednem zaútočili balistickými raketami na centrum Černihivu právě v době, kdy lidé odcházeli z kostela. Střely dopadly u činoherního divadla a zabily minimálně sedm lidí a dalších 136 zranily. Mezi zavražděnými byla i šestiletá Sofie, která se právě chystala nastoupit do první třídy.

Je to k neuvěření, ale právě této mrtvé holčičce se nyní Rusové na sociálních sítích vysmívají. Jistý ruský imbecil na ruském telegramovém kanálu nazvaném Alex Parker Returns umístil pod snímek s dívenčinou fotkou obklopenou květinami popisku: „Prodej dětské obuvi. Nikdy nenošené.“ A ruskou chátru to obveselilo – tamní mentálové nadělili „vtipnému příspěvku“ přes 64 tisíc smějících se smajlíků. Jen něco přes tisíc uživatelů se distancovalo. Ten nepoměr věrohodně signalizuje, co jsou Rusové zač.

Rusové tak opět prokázali, že jsou barbarským, zaostalým a zdegenerovaným podnárodem, který nepatří do civilizované společnosti a připomněli celému svobodnému světu, že Rusko musí být drtivě poraženo, potrestáno a jednou provždy demilitarizováno.

K chování ruských bestií na síti se vyjádřil i ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. „Tak vypadá život v sousedství teroristického státu. Kvůli tomuhle se snažíme spojit celý svět. (…) Vyzývám svět, aby se postavil ruskému teroru. Poskytněte Ukrajině další nástroje na ochranu života. Aby život zvítězil, musí Rusko tuto válku prohrát,“ napsal Zelenskyj.

Slušnému člověku se z ruské nátury zvedá žaludek. Na svém facebookovém účtu se k ruským odpornostem vyjádřila i přítelkyně rodiny Kateryna Farafonova a zveřejnila i fotografie dívenky. „Dnes (v sobotu) v Černihivu zemřela rukama našich ‚sousedů‘ jediná dlouho očekávaná dcera mé kmotry, malá Sofinka… Chci jen popřát svým sousedům pěkný život v horké kobce,“ napsala.

PS: „Russáci, za své činy skončíte všichni v pekle!“

evak