Lipavský vzkázal Moskvě: Jste odpadem lidstva!
Lipavský vzkázal Moskvě: Jste odpadem lidstva!
Adekvátní odvetou za tuto ruskou zrůdnost by bylo bombardování Kremlu. foto: The New York Times

ČR, Rusko – Kdo si myslel, že ruské bestie už větší zvěrstva na Ukrajině napáchat nemohou, se hluboce mýlil. V pondělí Rusové za plného provozu cíleně vybombardovali dětskou nemocnici v Kyjevě.

Ministr zahraničí Jan Lipavský ihned zareagoval. „Zatímco užiteční idioti blouzní o míru s Putinem, on posílá rakety na dětskou nemocnici. Právě mířím do Washingtonu na summit NATO, kde budu prosazovat dlouhodobou strategii na zadržování Ruska. Před agresí nelze ustupovat,“ uvedl na síti X.

Ruští teroristé zabili okolo čtyřiceti lidí včetně čtyř dětí. Raketový útok směřoval i na několik dalších ukrajinských měst, kde si vyžádal přes deset mrtvých.

Jednalo se o řízené střely přesně zaměřené na konkrétní objekty, takže obvyklým imbecilním „russáckým“ výmluvám, že to jejich rakety nebyly, mohou uvěřit pouze stejně duševně omezení čeští rusošvábové a kremelští přisluhovači (viz. zubař Roman Šmucler). Navíc zbytky ruských raket byly bez sebemenších pochyb průkazně identifikovány.

Ministr Lipavský si kvůli barbarskému útoku předvolal do Černínského paláce ruského velvyslance. „Rozhodl jsem o předvolání ruského velvyslance. Vrazi, kteří útočí na děti v nemocnici, jsou odpadem lidstva. Dostal pokyn to v Moskvě vyřídit," napsal výstižně Lipavský na sociální síti X.

Rusové jsou skutečná spodina lidstva, pro kterou je bombardování dětských hřišť, škol, divadel, nemocnic atd. atd. přirozeným projevem jejich zvířecí povahy.

evak