Další ruská šílenost: Posílejme na frontu děti a ženy
Další ruská šílenost: Posílejme na frontu děti a ženy
Ruský propagandista Pučkov.

Rusko – Davové pomatení smyslů muselo postihnout ruské končiny. Kremelští papaláši i mediální poskoci se zoufale předhánějí v bizarních nápadech, jak zvrátit ruskou dobyvačnou válku na Ukrajině ve svůj prospěch.

Naposledy jistý ruský pomatenec v TV navrhoval upalovat ukrajinské děti. Nyní jiný maniak, spisovatel a překladatel Dmitrij Pučkov, přišel s nápadem posílat na ukrajinskou frontu mladíky ve věku 18 let, kteří ještě nemají ženy a děti, aby se předešlo vyplácení odškodného za jejich smrt.

Pučkov řečený Goblin svůj nápad prezentoval minulý týden ve vysílání ruského Rádia Komsomolskaja pravda. Tento ruský barbar, který by v civilizovaném světě skončil v blázinci nebo za mřížemi, prohlásil, že profesionálních vojáků je málo a částečná mobilizace nepomohla, protože odvedenci jsou na válku příliš staří.

„Jaký je fyzický stav 40letého Rusa? Nebo 50letého? Jak tam bude běhat, skákat, spát na chladné zemi? A co jeho prostata? A co jeho ledviny po neustálém pití alkoholu? Copak to je nějaké monstrum?“ ptal se Pučkov.

Podle názoru civilizovaného světa většina Rusů montra skutečně jsou a i sám Pučkov připouští, že ruští muži jsou ve 40-50 letech již po celoživotním pití domácích patoků zcela zdegenerovaní.

Řešením je podle Pučkova poslat na frontu děti. „Vycvičení 18letí vojáci budou muset být posláni na frontu, aby se účastnili bojů. Místo toho, abychom povolávali 40leté, kteří mají vyšší vzdělání, byznys, ženu a tři děti a jejichž smrt na frontě způsobí nutnost platit penzi ženě a dětem a tak dál. Půjdou 18letí, jakkoliv to může znít cynicky. Jinak to nejde,“ prohlásil 61letý Pučkov a dodal: „Děti. Děti musí sloužit v armádě dva roky a účastnit se bojů.“

Za názory tohoto cynického šílence se staví i bývalý ruský prezident Dmitrij Medvěděv, který je na tom po psychické stránce obdobně.

Další Putinův lokaj, poslanec Státní dumy Alexej Čepa ze strany Spravedlivé Rusko, pak v rozhovoru pro agenturu Ura přišel s ideou zavedení povinné vojenské služby pro ženy. „Navrhuju postupovat jako v Izraeli. V mnoha pozicích budou plnit úkoly mnohem lépe než muži,“ prohlásil poslanec.

Škoda že nikoho v Rusku nenapadlo sestavit alespoň několik divizí z těchto kremelských fanatiků, nacionalistických poslanců a mediálních propagandistů a nasadit je do první linie na Ukrajině.

evak