Češi jsou mistry světa. Rusošvábům to nevoní, stýská se jim po „sborné“
Češi jsou mistry světa. Rusošvábům to nevoní, stýská se jim po „sborné“
Sovětská sborná, ruská sborná... pořád stejní šmejdi.

ČR – Český národ je po vítězství na hokejovém MS v rauši. Vítězství alespoň na chvíli národ sjednotilo a všichni se radují. Ač je to k neuvěření, bohužel i mezi samotnými Čechy se najdou natolik zatvrzelí přisluhovači Kremlu, kteří tvrdí, že bez účasti Rusů zlatá medaile vlastně nemá žádnou cenu.

Putinovi užiteční idioti z řad Čechů (Čechorusů) by si ale měli uvědomit, že jejich ruské rudé hvězdy na posledních turnajích před barbarskou invazí vůbec žádné zázraky nepředváděly.

Na svém posledním turnaji v roce 2021 skončili Rusové pátí. Poslední zlato získali na šampionátu v roce 2014, do finále se dostali už jen o rok později. V roce 2018 skončili šestí. To jsou ty omračující výsledky, o kterých rusošuci pořád melou?

Neúčasti Rusů na hokejových šampionátech skutečně mohu litovat jen sami Rusové a jejich čeledíni rozptýlení po Evropě. Rusové nejsou pro jakýkoliv sport žádným přínosem, protože je všeobecně známo, že ruský stát (!) své sportovce neustále dopuje nepovolenými látkami, samotní ruští sportovci se chovají nesportovně, neumí prohrávat a na mezinárodních akcích vystupují jako totální burani.

Když Česko v roce 2010 ve finále porazilo právě Rusko, ruští křupani si stříbrné medaile ihned ostentativně sundali z krku.

Ještě větší trapas způsobili ruští mužici v Praze v roce 2015. Kanaďani je ve finále vypráskali 6:1, což tihle nafoukanci v rudých dresech neunesli. Organizátoři je museli dokonce prosit, aby si stříbrné medaile vůbec převzali. Další ostuda následovala vzápětí, když většina „rudých“ z ceremoniálu předčasně utekla a nevyslechla si ani kanadskou hymnu.

Buranství, agresi, podlost, prolhanost atd. mají Rusové prostě v genech a týká se to všech generací. Když už nemohou hrát s nejlepšími týmy civilizovaného světa, pořádají své vlastní turnaje s přátelskými režimy, jako jsou Bělorusko nebo Kazachstán. Dokonce ani v tak slabé konkurenci ruská sborná neuspěla – letos v únoru ji na juniorském turnaji Future Cup porazili Bělorusové. A jak se zachovali poražení ruští mladící? Inu stejně jako jejich neotesaní seniorští kolegové. Naštvaněě odmítli převzít stříbrné medaile.

Takže se nabízí otázka – jak může taková neomalená sebranka namachrovaných balíků opěvující svého zločinného vůdce Putina vůbec někomu chybět? Navíc se ukazuje, že Rusové raději střílejí rakety na ukrajinské civilisty než puky do branky. Proto by Rusové měli být vymeteni nejen z hokejových šampionátů, ale z veškerých sportovních (a nejen sportovních) akcí a to přinejmenším do doby, než se v Putinově říši zla změní režim.

Naprosto skandální ale je skutečnost, že Rusům bohužel neférově nadržuje i Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). Přestože Rusové nehráli na posledních třech MS, přesto v žebříčku IIHF absurdně stále stoupají. Před agresí byli třetí, nyní paradoxně postoupili na druhé místo hned za Kanadu. Místo aby Rusko za za každou neúčast na šampionátu obdrželo v koeficientech automaticky nulu, IIHF jim za každý turnaj daruje 1 520 bodů, což odpovídá třetímu místu. Takže kdyby Kanada neprošla letos do semifinále, Rusko by se dostalo na první místo hokejového žebříčku.

A který idiot tuhle špinavost vůbec vymyslel a proč? IIHF je bohužel stále prolezlá proruskými hochštaplery a ruskými agenty a to i po odchodu šéfa IIHF Reného Fasela, který je Putinovým kamarádem. Jde jim o to, aby Rusko mohlo po případném hokejovém návratu opět hrát v elitní skupině.

IIHF je evidentně pod ruským vlivem. Rusko a Bělorusko vyloučila po ruské invazi z budoucích šampionátů až po nátlaku od evropských zemí a veřejnosti s trapným odůvodněním „že je třeba zajistit bezpečnost všech účastníků turnaje“. IIHF, podobně jako Kreml, dlouho ani nepoužívala v Rusku zakázané slovo válka.

evak