Vsetínský senior nabídne cvičení jógy
Vsetínský senior nabídne cvičení jógy

Vsetín – Udržovat dobrou kondici dříve narozených, přinášet jim důležité informace, zabezpečovat senior taxi a další služby. To vše je součástí projektu města Vsetín s názvem Vsetínský senior. Na letošní léto se v jeho rámci chystá novinka.
  „Tou je cvičení jógy pro seniory pod širým nebem. První dva termíny jsou vypsány na úterky 20. a 27. července od 8 do 9.30 hodin. Cvičení, které doplňuje i možnost plavání, se uskuteční na koupališti Pod Pecníkem u střední průmyslové školy strojnické. Účastnický poplatek je stanoven na 30 korun.,“ uvedla místostarostka a koordinátorka projektu Simona Hlaváčová.
   „Účastníci ať přijdou dobře naladění, ve sportovním oděvu a s podložkou na cvičení. Plavky a pití rovněž s sebou,“ doplnila lektorka Lída Zajícová, která na Vsetíně organizuje cvičení jógy nejen se seniory.
   Zájemci se musí předem nahlásit telefonicky na čísla 571 491 627 nebo 571 491 535, neboť počet účastníků je limitován. Akce se koná pouze za příznivého počasí a za dodržení všech platných vládních nařízeních.
  Na místě bude možné si vyzvednout formulář žádosti o průkaz seniora, který vydává město v rámci projektu Vsetínský senior. Průkaz si lze následně vyřídit na odboru sociálních věcí ve druhém patře městského úřadu, dveře č. 219 nebo 220.
   Další nabídku aktivit projektu Vsetínský senior můžete najít na webech www.mestovsetin.cz a www.prorodinu.mestovsetin.cz.
Michal Horský