Vedení Valašského Meziříčí navštívilo rožnovskou radnici

Val. Meziříčí - S novým vedením rožnovské radnice se sešli na pracovním jednání starosta Valašského Meziříčí Robert Stržínek (ANO) a místostarostové Josef Vrátník (BEZPP) a Yvona Wojaczková (ANO). Během téměř dvouhodinové návštěvy hovořili mimo jiné o dopravní situaci, životním prostředí či vzdělání.
   Se starostou Rožnova Radimem Holišem a oběma jeho zástupci se ve středu 4. února 2015 odpoledne v  Rožnově pod Radhoštěm setkal starosta města Robert Stržínek (ANO) společně s  místostarosty Josefem Vrátníkem (BEZPP) a Yvonou Wojaczkovou (ANO). Meziříčská radnice tak zahájila sérii pravidelných návštěv se zástupci měst.
   „Rožnov je pro obyvatele Valašského Meziříčí zajisté místo, kam rádi jezdí na výlety nebo na tradiční akce do skanzenu, ale řekla bych, že je nám blízké i jinak. Jsem proto ráda, že jedna z  našich prvních schůzek s  představiteli měst proběhla právě se zástupci Rožnova. Hovořili jsme o dopravní situaci, která obě města trápí. Zajímavá byla výměna zkušeností týkající se městské policie. Diskutovali jsme také o kultuře. Bylo to velmi příjemné setkání, které pozitivně odstartovalo naši budoucí spolupráci,“ řekla místostarostka města Yvona Wojaczková (ANO).  Do budoucna plánuje radnice navázat širší spolupráci i se Vsetínem.
   Hostitelem dalšího pracovního setkání bude meziříčská radnice.
                       Ing. Renata Votrubová, tisková mluvčí MěÚ Val. Meziříčí