V Rožnově se letos popáté konají veřejné interpelace
V Rožnově se letos popáté konají veřejné interpelace

Rožnov - Další pravidelné setkání vedení radnice s občany města se uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm ve středu 13. listopadu od 16 hodin. Občané se mohou zeptat na jakékoliv podrobnosti z aktuálního zasedání zastupitelstva. A témata diskuse samozřejmě nemusí směřovat jen k projednávaným bodům z posledního zasedání tohoto nejvýznamnějšího orgánu města.
   Pravidelná setkání s občany vždy druhou středu po jednání zastupitelstva organizuje vedení radnice v Rožnově pod Radhoštěm již od roku 2016. „Obyvatelům tak nabízíme pravidelnou debatu mimo jiné i nad tématy, které probírali na svém posledním jednání zastupitelé. Veřejné interpelace se ale mohou týkat samozřejmě jakékoliv oblasti činnosti města a úřadu,“ uvedla místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.
   Pro tento způsob komunikace s občany Rožnova jsou vyhrazeny druhé středy po zastupitelstvu a to vždy od 16 hodin na hlavní budově MěÚ na Masarykově náměstí. Nejbližší veřejné interpelace se tedy uskuteční příští středu 13. listopadu 2019 od 16 hodin v obřadní síni v přízemí hlavní budovy MěÚ Rožnov.
Marek Havran, MěÚ Rožnov p. R.