V Rožnově se letos počtvrté uskuteční veřejné interpelace
V Rožnově se letos počtvrté uskuteční veřejné interpelace

Rožnov - Další pravidelné setkání vedení radnice s občany města po jednání zastupitelstva se uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Ve středu 18. září se od 16 hodin mohou občané zeptat na jakékoliv podrobnosti z aktuálního zasedání zastupitelstva. A témata diskuse samozřejmě nemusí směřovat jen k projednávaným bodům z úterního zasedání tohoto nejvýznamnějšího orgánu města.
   Od roku 2016 organizuje vedení radnice v Rožnově pod Radhoštěm vždy druhou středu po jednání zastupitelstva města setkání s občany města. „Obyvatelům tak nabízíme pravidelnou diskusi mimo jiné i nad tématy, které probírali na svém posledním jednání zastupitelé. Tzv. veřejné interpelace se ale mohou týkat samozřejmě jakékoliv oblasti činnosti města a úřadu,“ uvedla místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.
   Pro tento způsob komunikace s občany Rožnova jsou vyhrazeny druhé středy po zastupitelstvu a to vždy od 16 hodin na hlavní budově MěÚ na Masarykově náměstí. Nejbližší veřejné interpelace se tedy uskuteční příští středu 18. září 2019 od 16 hodin v obřadní síni v přízemí hlavní budovy MěÚ Rožnov.
Marek Havran, MěÚ Rožnov p. R.