V Rožnově p. R. začala rekonstrukce polikliniky
V Rožnově p. R. začala rekonstrukce polikliniky
foto: MěÚ Rožnov

Rožnov – Poliklinika, klíčové centrum poskytující zdravotní péči pro obyvatele města a jeho okolí, projde rozsáhlou rekonstrukcí, která má za cíl zlepšit jak bezpečnost, tak komfort pro pacienty a personál. Nyní probíhá úprava hlavních vstupů a od pondělí 3. června 2024 bude zahájena také rekonstrukce interiérů. Tato část ovlivní provoz lékařských ordinací.

Úprava vchodů byla zahájena na začátku dubna a dokončena by měla být na konci června. Změny se dotkly hlavního vstupu do polikliniky a vstupu na dětské oddělení. Nyní bude započata rekonstrukce interiérů, která potrvá od června až do listopadu 2024. Polikliniku čeká obnova podlah, stěn, omítek a pořízen bude také nový mobiliář.

Hlavní rekonstrukce vnitřních prostor bude rozdělena celkem na 8 etap, které budou probíhat po 14 dnech. Ta první potrvá od 3. do 16. června a dotkne se budovy A, 3. nadzemního podlaží. V této etapě bude mít MUDr. Kotrs ordinaci uzavřenou a zastoupí jej MUDr. Čáranová. MUDr. Janíkovou a MUDr. Polívkovou zastoupí v případě potřeby MUDr. Vojkůvka, MUDr. Řišica, MUDr. Juříčková a MUDr. Košťálová. Ordinace MUDr. Urbánkové bude uzavřena bez zástupu. Během rekonstrukce bude na poliklinice určený zaměstnanec, který bude přicházejí pacienty informovat o případných změnách.

Všechny aktuální informace ohledně rekonstrukce jsou zveřejňovány také na www.roznov.cz/poliklinika a sociálních sítích města. Další etapa bude zahájena 21. června a potrvá do 7. července 2024.

Mgr. Petra Graclíková, tisková mluvčí MěÚ Rožnov pod Radhoštěm