Vezměte děti zatrénovat na Letnou s ligovými hráči. Fotbalový Zlín pořádá nábor
Vezměte děti zatrénovat na Letnou s ligovými hráči. Fotbalový Zlín pořádá nábor
foto: FC TRINITY Zlín

Zlínský kraj – V úterý si na Letné užili prvoligový duel s Pardubicemi, ve žlutém dresu hltali výkony Hrubého, Procházky či Rakovana, z tribuny obdivovali zahraniční akvizice Vukadinoviče, Dramého či Jawa. Za pár let ale mohou sami nastupovat ve FORTUNA:LIZE a bavit nadšené diváky. Začít bohatou a úspěšnou kariéru mohou hned ve čtvrtek 1. září, kdy s nástupem do školních lavic pořádá zlínský fotbalový klub FC TRINITY náborové odpoledne do nejmenší kategorie mladých ševců U7. Akce je určená chlapcům a dívkám ročníku 2015, 2016 a 2017.
Prezentace začíná v 16.30, samotný trénink se koná od 17.00 do 17.45 na hlavním stadionu na Letné a zapojí se do něj i hráči ligového týmu!

„Náš klub pořádá akci již poněkolikáté. Všichni věříme, že stejně jako v minulých letech tak i letos mezi nás dorazí více než třicet dětí, které chceme přilákat ke sportu a zabavit je. Pro nás je zásadní, aby chlapci a dívky měli radost z pohybu. A je úplně jedno, zda jsou někde registrovaní nebo ne,“ uvedl šéftrenér přípravek zlínského klubu Jakub Řihák.

Podle něj zájem o fotbal v Baťově městě roste. „Podle mě dětí přibývá, jenom je potřeba zaujmout, přilákat na hřiště. Ve Zlíně máme výhodu v tom, že je tady liga, hlavně rodiče na značku TRINITY slyší,“ těší Řiháka.

Začínajícím fotbalistům a fotbalistkám se budou při necelém hodinovém tréninku věnovat všichni trenéři přípravek ligového klubu. Zkušeným odborníkům jde hlavně o to děti zaujmout. „Nábor bude zaměřený hlavně pohyb. Všechno bude formou zábavných soutěží a her. Chceme, aby se děti seznámily s fotbalem i dalšími míčovými sporty,“ říká Řihák.

„Děti se mohou těšit na klubový dáreček, míčové aktivity, pohybové hry a fotbalový zápas s hráči ligového áčka. Pro všechny fanoušky bude k dispozici klubový fanshop se suvenýry. Pro rodiče bude otevřen i bufet s občerstvením,“ informuje mluvčí Zlína Zuzana Molková.

Rodiče, kteří vezmou své ratolesti ve čtvrtek na Letnou, by neměli zapomenout potomkům přibalit sportovní oblečení a láhev s pitím. „Všechno ostatní už budou mít k dispozici,“ říká Řihák.

Nábor fotbalistů FC TRINITY Zlín

Kdy? Čtvrtek 1. září od 17.00 do 17.45 (prezentace začíná v 16.30)

Kde? Stadion Letná ve Zlíně

Kdo? Nábor je určený pro kluky a dívky ročníků 2015 – 2017

Michal Konečný