Pozvánka na cykloakci Jedu na krev
Pozvánka na cykloakci Jedu na krev
foto: Nemocnice Uherské Hradiště

Zlínský kraj –Transfuzní oddělení Uherskohradišťské nemocnice srdečně zve všechny dárce krve, příznivce pohybu i širokou veřejnost na pátý ročník cyklodne Jedu na krev. Oblíbená akce se uskuteční v neděli 27. srpna.

„Pořádání tradiční cykloakce je pro naše oddělení skvělý způsob, jak poděkovat nejen našim dárcům krve, ale i příznivcům nemocnice za jejich podporu. Na startu samozřejmě rádi uvítáme i všechny potencionální a budoucí zájemce o darování krve. I letos máme pro účastníky připraveny dvě trasy, přičemž náročnější z nich se dočkala lehké obměny,“ říká primář hematologicko transfuzního oddělení MUDr. René Kamrla.

Kratší trasa nese podtitul „pohodáři“, náročnější trať „sportovci“ ocení především aktivní cyklisté. Registrace účastníků proběhne poslední srpnovou neděli od 8:30-9:30 hod. před transfuzním oddělením. Pro všechny příznivce cyklistiky bude připraveno občerstvení, v závěru akce se bude losovat o krásné ceny. Účast na cykloakci je podmíněna předchozí rezervací na e-mailu: akce@nemuh.cz, a to nejpozději do neděle 20. srpna. Do zprávy uveďte jména účastníků a výběr trasy.

Mgr. Lucie Sedláčková, tisková mluvčí Uherskohradišťské nemocnice