Zpěvačka Míša Růžičková zve děti do lesního království
Zpěvačka Míša Růžičková zve děti do lesního království
foto: DK Vsetín

Vsetín – V květnu zavítá do Vsetína populární dětská hrdinka, zpěvačka a bavička Míša Růžičková. S písničkovou show „Lesní království“ pobaví malé i velké diváky ve velkém sále kulturního domu v neděli 26. května od 15 hodin. Chybět nebudou nejznámější a nejoblíbenější písničky, po představení proběhne setkání s Míšou a autogramiáda. Vstupenky jsou již v prodeji.

„Co kdybychom na chvilku zapomněli na hluk velkoměsta a vydali se na dobrodružný výlet do tajuplného Lesního království?“ láká děti na písničkové představení oblíbená dětská bavička Míša Růžičková. Během show návštěvníci poznají příběhy Zajíčka, Lišky, Medvěda a mnoha dalších lesních zvířátek. V průběhu představení zazní i Míšiny nejznámější písničky jako Hasičská nebo Popelářská. „Přijďte se s námi pobavit, naučit se něco nového a prožít dobrodružství, na které budete dlouho vzpomínat!“ zve na odpoledne plné zábavy zpěvačka Míša.

Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět – během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu. „Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, vstupenku nepotřebují, každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku,“ upozorňuje Zdeněk Holoubek z Domu kultury. Po skončení pořadu se návštěvníci mohou těšit i na setkání s Míšou. „Ihned po koncertu bude následovat autogramiáda, při které budou mít děti možnost se s Míšou pozdravit nebo se společně vyfotografovat,“ dodává závěrem produkční Zdeněk Holoubek. Vstupenky můžete již nyní kupovat na webu Domu kultury Vsetín a na pokladně kina Vatra.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín